Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Včera, 0.40

Aktuální články:

Spravodajstvo TV Markíza a Oteckovia na čele diváckeho záujmu - Včera, 0.40

V obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 dosiahli pondelkové Televízne noviny druhý najvyšší rating 11,1 % a doposiaľ rekordný trhový podiel 32,1 % od začiatku tohto roka. Súhrn najdôležitejších udalostí dňa z domova i zo sveta si nenechalo ujsť až 673-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je zatiaľ najlepší tohtoročný výsledok.

Vysoká hra Richarda Krajča. Úplatky, intriky, sledování a odposlechy v thrilleru Jiřího Svobody - Včera, 0.30

Vysoká hra, thriller ze současnosti od režiséra Sametových vrahů, je příběhem policisty protikorupčního útvaru, vycházejícím z několika kriminálních kauz, které nejsou dodnes právně dořešeny. První díl uvede ČT1 již tuto neděli od 20.10 hodin, druhý díl o týden poději, 2. února, ve stejném čase.

Českému hokeju sa darí. Finále Ligy majstrov z Hradca Králové odvysiela naživo stanica Sport1 - Včera, 0.20

Hokejová CHL vďaka svojej vysokej kvalite a výkonnostnej úrovni už naplno prenikla do povedomia hokejových fanúšikov nielen u nás, ale v celej Európe, a české úspechy sú za rok na rok výraznejšie. V práve prebiehajúcej sezóne 2019/2020 sa hokejový tím z Hradca Králové dokázal prebiť až do samotného finále, kde 4. februára vyzve trojnásobného víťaza ...

Teletext ORF slaví čtyřicetileté jubileum - Včera, 0.10

I na digitálních platformách se teletext ORF etabloval: od roku 2002 jej lze plně vyvolat na internetové stránce teletext.ORF.at a od roku 2014 i v nabídce HbbTV stanice ORF, ORF Smart. Mobilní aplikace mobile App ke stažení na chytré telefony existuje od roku 2016.

Změna Ceníku služeb Skylink pro Českou republiku - Předevčírem, 13.40

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o změně Ceníku služeb pro Českou republiku s účinností od 1. 3. 2020.

Australian Open tradičně na Eurosportu - Předevčírem, 0.40

Více než 20 hodin živého tenisového vysílání denně nabídne Eurosport z prvního grandslamu roku 2020 – Australian Open. Eurosport bude vysílat Australian Open na obou svých kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2 od 20. ledna do 2. února.

Obrazovky TV Markíza už čoskoro ovládne Pán profesor - Předevčírem, 0.30

Diváci televízie Markíza sa už čoskoro môžu tešiť na ďalšiu atraktívnu seriálovú novinku. Jarnú programovú ponuku trhového lídra obohatí moderný vzťahový seriál s komediálnymi prvkami z prostredia slovenského gymnázia s názvom Pán profesor. V hlavných úlohách sa predstavia Tomáš Maštalír, Gabriela Marcinková a Roman Luknár.

Skupina Prima loni rostla nejvíce ze všech televizních skupin - Předevčírem, 0.20

Skupina Prima si ze všech televizních skupin v loňském roce připsala nejvyšší nárůst podílu na sledovanosti, a to jak v celodenním vysílání, tak v hlavním vysílacím čase. U celodenního vysílání dosáhla share 23,85 % (meziroční nárůst o 1,19 p. b.), v prime time pak narostla dokonce o 1,26 p. b. na share 25,11 % v CS 15+.

Kazakh TV i ve vysokém rozlišení z družice Hot Bird 13C - Předevčírem, 0.10

Volně přijímatelná televizní stanice z Kazachstánu - Kazakh TV, zahájila vysílání ve vysokém rozlišení (HD) na družici Hot Bird 13C na orbitální pozici 13° východně. Pomocí tlačítka volby zvuku jsou vedle ruštiny k dispozici jazyky: angličtina, kazaština, kyrgyzština a uzbečtina. Na družici Hot Bird 13C stanice i nadále vysílá ve standardním rozliš ...

Show Jana Krause – 22. 1. 2020 - 20. 1. 2020 1.30

Herečka Vlastina Svátková, gastroenterolog Marek Beneš a tvůrci celosvětové videohry – Jaroslav Beck, Ján Ilavský a Vladimír Hrinčár – se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. ledna ve 21.35 hod. na Primě.