Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Včera, 1.20

Aktuální články:

Prvý finálový priamy prenos SuperStar dorovnal rekordných 655-tisíc divákov - Včera, 1.20

Skupina Markíza dosiahla v nedeľu rekordný tohtoročný trhový podiel v obchodnom prime-time 19:00-23:00 - doposiaľ tretí najvyšší rating 14,5 % a druhý najlepší trhový podiel 35,6 %. V piatok a v sobotu najviac zabodovala atraktívna filmová ponuka trhového lídra.

Internetová televize Telly přidala čtyři stanice v HD - Včera, 1.00

Zákazníkům Telly, kteří sledují televizi přes internet, se od 25. května navýšil počet kanálů v HD rozlišení. Počet stanic vysílaných na Telly v HD se tímto krokem navýšil na 77. Celkem nabízí Telly přes internet 132 stanic.

Novinka z produkce HBO/BBC MŮŽU TĚ ZNIČIT (I MAY DESTROY YOU) už brzy na HBO! - Předevčírem, 0.30

Nová série bude mít premiéru 8. června. Jedná se o odvážnou, sebevědomou a provokativní sérii na téma sexu rovnosti pohlaví, vztahů a toho, jak dnes chápeme svobodu, s čímž úzce souvisí sexuální vykořisťování.

S původní tatrovkou Karla Lopraise po stopách slavné rallye - ČT odvysílá dokument Sen o Dakaru - Předevčírem, 0.20

Parta nadšenců se rozhodla rekonstruovat historickou tatrovku a projet se s ní po stopách slavné rallye. Jak to vypadá v zemích, kterými vedla trasa legendární Rallye Dakar? I to ukáže dokument Sen o Dakaru, který točil i režíroval Jaroslav Jindra. Na obrazovkách ČT2 ho diváci uvidí v úterý 26. května od 21 hodin.

Miro Žbirka zblízka - 24. 5. 2020 0.30

Hodně zblízka představí hudební legendu Mira Žbirku ve svém filmu Meky režisér Šimon Šafránek. Energický filmový portrét Meky představuje populárního zpěváka zcela otevřeně a upřímně a v nečekaných souvislostech i s humorem.

Nazí trosečníci čelí velké výzvě – musí přežít v divočině 21 dní úplně sami - 24. 5. 2020 0.20

Protagonisté pořadů Nazí a vystrašení a Nazí a vystrašení XL se sami na vlastní pěst oddají divočině. Seriál Nazí a vystrašení: Sám (Naked and Afraid: Alone) můžete sledovat každé pondělí od 21 hodin na kanále Discovery.

Dva zajímavé dokumentární kusy na Prima ZOOM - 24. 5. 2020 0.10

Nabídneme netradiční pohled na génia Leonarda a pak se podíváme na problematiku stoupajících moří a oceánů. Obrazy Leonarda da Vinciho jsou i dnes stejně fascinující jako před 500 lety, kdy vznikly. A to i přesto, že na světě existuje pouze 16 pláten přisuzovaných da Vincimu, a některá z nich jsou navíc nedokončená...

Show Jana Krause – 27. 5. 2020 – návrat premiérových dílů a speciální stream pořadu - 23. 5. 2020 11.20

Roman Prymula, Eva Burešová a Marek Lambora a Adam Ondra se představí v Show Jana Krause ve středu 27. května ve 21.35 na Primě. Navíc nabídneme unikátní online přenos z natáčení pro tisícovku diváků. O den dříve, 26. května od 19.30, můžete sledovat exkluzivní stream ze show.

Zábavné sportovní disciplíny na Sport1 a Sport2 - 22. 5. 2020 19.00

Na Sport1 a Sport2 startuje seriál ESPN Funny Sports a můžeme se tak podívat i na méně tradiční „sporty“ s českým komentářem. Upozorňujeme, že tyto pořady nejsou vhodné pro diváky s omezeným smyslem pro humor. A my ostatní?

Telekom sa spojil s projektom S rozvahou v boji proti dezinformáciám - 22. 5. 2020 0.40

S postupným uvoľňovaním opatrení a návratom spoločnosti do bežného života, potrebujú občania overené informácie, čo by teraz mali a nemali robiť v záujme udržania pandémie pod kontrolou. Slovak Telekom sa preto spojil s projektom S rozvahou, ktorý prináša súbor užitočných informácií a odpovedí na mnohé otázky na jednom mieste, v podobe krátkych a z ...