Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 20.43

Aktuální články:

History a History 2 končí v Rusku - Včera, 20.43

History a History 2, dva dokumentární kanály z portfolia společnosti A+E Networks, končí na ruském televizním trhu. Do konce tohoto měsíce budou oba programy staženy ze všech televizních platforem (satelit, kabel, internet).

HBO natočí druhou řadu seriálu The Last of Us - Včera, 20.13

HBO natočí druhou řadu The Last of Us, seriál od tvůrců Craiga Mazina (držitel ceny Emmy za seriál Černobyl z produkce HBO) a Neila Druckmanna (tvůrce a scenárista oceňované série The Last of Us ze společnosti Naughty Dog).

Bulsatcom s novým transpondérem - Včera, 13.29

Nový vysílací transpondér zaktivoval provozovatel bulharské satelitní pay-tv platformy Bulsatcom. Nový DVB-S2 multiplex operátora pracuje na družici Hellas Sat 3 (39°E).

Viaplay Select odstartoval na CANAL+ v Rakousku - Včera, 11.14

Zákazníci CANAL+ v Rakousku získávají přístup k více než 300 hodinám prémiového obsahu Viaplay Select. Umožnila to nová dohoda Viaplay Group s CANAL+. Viaplay Select je nyní dostupný prostřednictvím partnerských operátorů na 20 trzích.

33E: Bosenské programy přešly do T2-MI - Včera, 10.02

Balíček bosenských programů providera Dasto Semtel změnil vysílací parametry na distribučním satelitu Eutelsat 33E. Vedle změny transpondéru a tedy i vysílací frekvence, symbol rate a FEC se změnil vysílací mód na T2-MI.

BBC začíná vypínat SD programy, přechází na HD - Předevčírem, 17.03

Národní televizní programové služby britské veřejnoprávní BBC (British Broadcasting Corporation) postupně končí v klasickém SD rozlišení na pozici 28,2°E. Provozovatel se nyní zaměří na distribuci programů v HD.

Nové dokumenty ČT: ožehavá témata, svědectví doby i cestopisy - Předevčírem, 13.37

Celou řadu nových dokumentárních seriálů, pokračování oblíbených cyklů i solitérů připravila do vysílání Česká televize. Vysokou úrovní zpracování navazují na dlouholetou tradici a výjimečné postavení ČT v tomto žánru.

Ázerbájdžán zvažuje mezinárodní satelitní kanál - Předevčírem, 13.25

V Ázerbájdžánu se hovoří o projekt nového mezinárodního televizního kanálu, který bude do celého světa šířen prostřednictvím satelitu. Název programu a ani možný termín startu zatím není známý.

19,2E: Schau TV HD rebrandován na Kurier TV HD - Předevčírem, 12.03

Rakouský kanál Schau TV se divákům představil pod novou značkou Kurier TV. Stanice nadále vysílá volně (FTA) ve vysokém rozlišení (HDTV) přes evropský satelitní systém Astra na pozici 19,2°E.

Černobyl hodinu po hodině na Prima ZOOM - Předevčírem, 9.53

Havárie reaktoru v jaderné elektrárně Černobyl způsobila únik stonásobně většího množství životu nebezpečného radiového záření než svržení bomb na Hirošimu a Nagasaki na konci druhé světové války. Kvůli černobylské katastrofě musely tisíce obyvatel opustit své domovy.