Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 10.57

Aktuální články:

19,2E: Telesur HD jen z nové frekvence - Dnes, 10.57

Provozovatel televizní stanice TeleSUR HD ukončil na satelitním systému Astra na pozici 19,2°E distribuci v DVB-S2 multiplexu společnosti GlobeCast. Nyní je stanice dostupná v HD i SD rozlišení jen z DVB-S muxu operátora TSA.

Městský soud zrušil pokuty pro Klenot TV - Dnes, 10.38

Městský soud v Praze ve svém rozsudku ze dne 13. října 2020 zrušil pokuty společnosti Central European Stone Trade Enterprises Kft. (nyní Emporia Style Kft.), která ji byla udělena českým regulátorem médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání).

Skylink testuje Mezzo HD - Včera, 15.10

Majitel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, lucemburská mediální skupina M7 Group (Canal+ Luxembourg), zahájil technické testy distribuce tématického programu Mezzo HD.

AntikSat se rozšířil o RiK TV - Včera, 13.27

Obnovený dětský kanál RiK TV ve slovenském jazyce je od středy 25. listopadu 2020 dostupný v sítích košického telekomunikačního operátora Antik Telecom. Stanici mohou sledovat i zákazníci satelitní služby AntikSat.

ČRo Plus s FM vysílačem v Ostravě - Včera, 13.13

Pro město Ostrava a okolí byl spuštěn nový FM vysílač. Od čtvrtka 26. listopadu tak zajistí místním obyvatelům poslech vysílání stanice Český rozhlas Plus. Vysílač byl spuštěn na kmitočtu 91,8 MHz s výkonem 50 Wattů ERP. Vysílač bude provozován s vertikální polarizací.

RRTV: Jedna moderátorka živě ve dvou různých pořadech - Včera, 11.45

Jedna moderátorka se objevila v živém vysílání na dvou různých stanicích a pořadech současně. Povšimla si této anomálie ve svém monitoringu česká Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém 18. zasedání konaném 24. listopadu 2020.

Kanál Nalaďte se na DVB-T2 chce vysílat i v DVB-T2 - Včera, 11.25

Společnost České Radiokomunikace, a.s. plánují obnovení vysílání svého propagačního televizního kanálu k přechodu na druhou generaci pozemního vysílání DVB-T2. Program se vysílal do konce října 2020 v rámci regionálního DVB-T multiplexu RS8, který ukončil svůj provoz z důvodu vypršení oprávnění na kmitočty.

Paramount Network s českou licencí - Včera, 11.16

Tématický placený kanál Paramount Network může vysílat s českou licencí. Rozhodl o tom český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním 19. zasedání konaném 24. listopadu 2020.

Stanice Leo TV Gold začala vysílat - Včera, 11.06

Společnost PK 62, a.s. dne 11. listopadu 2020 zahájila vysílání erotického programu LEO TV Gold na základě licence udělené českým regulátorem médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) ze dne 17. prosince 2019.

TV RiK - první dětská slovenská televize se vrací - Včera, 10.13

Na slovenský televizní trh se vrací dětská televizní stanice TV RiK mnichovské společnosti Your Family Entertainment AG. TV RiK je první televizní kanál pro děti a rodiny na Slovensku ve slovenštině.