Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 18.54

Aktuální články:

Rádio Beat v další mutaci FTA na 23,5E - Včera, 18.54

Česká privátní rozhlasová stanice Rádio Beat je dostupná na satelitu v další regionální verzi. Tentokrát pro východ republiky. Rádio Beat má aktuálně 6 různých regionálních mutací na satelitu.

Multiplex 24 od 1.10.2020 v Králíkách - Včera, 17.19

Od čtvrtka 1. října 2020 naladí další diváci finální DVB-T2 multiplex 24. Společnost Digital Broadcasting chystá spuštění dokrývače v lokalitě Králíky v Pardubickém kraji.

Investigation Discovery mění vizuál a název na ID - Včera, 13.34

Americká společnost Discovery Communications ohlásila změnu v rodině tématických kanálů. Od 1. října 2020 se bude dokumentární kanál Investigation Discovery jmenovat ID. Nová, zjednodušená identita značky obsahuje nové logo, barevnost i typografii.

Atmedia: Odložená sledovanost vzrostla na 10 % - Včera, 13.13

Odložená sledovanost nabývá mezi českými televizními diváky na popularitě. V srpnu letošního roku poprvé překonala hranici 10 % celkové sledovanosti. Vyplývá to z výsledků oficiálního elektronického měření sledovanosti.

Skylink zavádí placenou pozemní tv Anténa+ za 125 Kč měsíčně - Včera, 12.03

Satelitní a internetová televize Skylink, která patří k nejdéle působícím službám placené televize u nás a na Slovensku, spouští v říjnu 2020 novou službu Anténa+.

Digital Broadcasting dokončila přechod na DVB-T2 - Včera, 9.40

Společnost Digital Broadcasting dnes ráno dokončila přechod na druhou generaci pozemního vysílání. Poslední změny proběhly v Moravskoslezském kraji, kde skončil starý DVB-T multiplex 4 i přechodový DVB-T2 multiplex 13 (PS13).

9E: Změny v distribuci FTA programů z Německa - Předevčírem, 16.51

Společnost M7 Deutschland, člen skupiny Canal+ Luxembourg, provedla změny v distribuční platformě M7 (dříve KabelKiosk) na satelitu Eutelsat 9B. Skončily některé německé FTA programy, jiné se přesunuly na nové parametry. Zároveň byly spuštěny některé nové HD programy.

BVN ukončil FTA vysílání na 13E, přešel na 19,2E - Předevčírem, 13.54

Mezinárodní televizní stanice BVN TV (Het beste van Vlaanderen en Nederland) ukončila volné vysílání na satelitním systému Eutelsat Hot Bird. Na její programové pozici je nyní textová informace o přesunu stanice na novou orbitální pozici a parametry.

Skylink: Volné vysílání Spektrum HD a Arena Sport 1 - Předevčírem, 11.09

I pro nadcházející týdny si připravil provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink volné vysílání vybraných programů. Na všech aktivních kartách Skylink je nyní možné sledovat dva placené programy - Spektrum HD a Arena Sport 1.

Persiana Family Plus a Persiana Entertainment - FTA novinky na 52E - 28. 9. 2020 13.31

Společnost Persiana Media Group spouští další bezplatné tématické programy pro persky hovořící publikum. Na společném satelitu Turkmenistánu a Monana, TürkmenÄlem52E/MonacoSat, byl spuštěn nový kanál Persiana Family Plus a test dalšího kanálu Persiana Entertainment.