Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Předevčírem, 21.09

Aktuální články:

Telekarta skončila na 85E, pokračuje na 80E - Předevčírem, 21.09

Všechny programy ruské satelitní pay-tv platformy Telekarta jsou od 1.7.2022 dostupné pro abonenty už jen z nového ruského telekomunikačního satelitu Express 80 (80°E). Telekarta původně poskytovala své služby pro diváky v evropské části Ruské federace ze satelitů Intelsat 15 a Horizons 2 na pozici 85,2°E.

Červencové premiéry na CBS Reality - Předevčírem, 20.04

Každý den není posvícení a někdy se pokazí věci, které opravdu nechcete. Přesně takovým případům se věnují červencové premiérové pořady vysílané televizní stanicí CBS Reality. Uvidíte situace ze života, z nichž si lze vzít i ponaučení a snadněji se pak vyhnout například dietním chybám.

Konec většiny ruských FTA programů na 31,5E - Předevčírem, 19.49

Většina ruských volně (FTA) vysílaných programů ukončila k dnešnímu dni šíření na satelitu Astra 5B na pozici 31,5°E. Konkrétně bypy odpojeny stanice 5 kanal International, STS International, REN TV International, Peretz International, Telekanal Domašnyj International a v CA BISS šířený program STS Kids.

Sport1 a Sport2 odvysílají zápasy Ligy mistrů EHF - Předevčírem, 17.14

Vrcholná házená je se společností AMC Networks International, provozovatelem stanic Sport1 a Sport2, spjatá již dlouhé roky a diváci tak mohou pravidelně sledovat špičkové akce tipu Mistrovství světa, Eura či Final Four Ligy mistrů EHF.

19,2E: Telesur skončil v SD, přelaďte na HD - Předevčírem, 15.47

Provozovatel stanice TeleSUR ukončil na satelitním systému Astra na pozici 19,2°E distribuci svého kanálu v klasickém SD rozlišení. Na stejné frekvenci pokračuje v lepší technické kvalitě - v HD.

ČRo Plus z nového FM vysílače Uherské Hradiště - Předevčírem, 14.05

Pro město Uherské Hradiště a okolí byl spuštěn nový VKV FM vysílač. Od pátku 1. července tak zajistí místním obyvatelům poslech vysílání Českého rozhlasu Plus. Vysílač bude spuštěn na kmitočtu 92,6 MHz s výkonem 100 Wattů ERP.

Šéf ČT Petr Dvořák obhájil post viceprezidenta EBU - Předevčírem, 11.14

Generální ředitel České televize Petr Dvořák byl na dnešní valné hromadě v Dubrovníku již podruhé zvolen viceprezidentem Evropské vysílací unie (EBU). Současnou pozici tak bude vykonávat i v nadcházejícím volebním období v letech 2023 až 2024.

Nový vysílač DAB+ multiplexu RTVS Trenčín - Předevčírem, 10.37

V pátek 1.7.2022 po 11. hodině zahájí vysílání nový DAB+ vysílač v Trenčíně nad Oborou s vyzářeným výkonem 2,4 kW. Vysílač pokryje digitálním rozhlasovým vysíláním krajské město Trenčín a značnou část dálnice jižně a severně od Trenčína.

Kdo byli ve skutečnosti křižáci? Prozradí dokument Viasat History - Předevčírem, 10.01

Historie křižáckých výprav trvala zhruba 200 let; bylo to fascinující období středověku, které si mnohdy idealizujeme a mnohdy v nás vyvolává určitý nádech romantiky. Světlo do této problematiky se snaží vnést i nový britský dokumentární seriál Křižáci na Viasat History.

Konec distribuce kanálu RADA v angličtině na 13E i 19,2E - 30. 6. 2022 20.43

Ukrajinský televizní kanál RADA v anglickém jazyce již není dostupný z evropských satelitních systémů Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E a Astra 19,2°E. Diváci v Evropě mohou přes satelitní systém Hot Bird sledovat tentýž program v původním znění - ukrajinštině.