Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 21.26

Aktuální články:

16E: Supersat TV testuje v paketu Team:Sat - Včera, 21.26

V multiplexu společnosti Team:Sat operátora satelitní distribuční a DTH služby Team:Sat se objevilo zkušební vysílání nového programu ze Srbska Supersat TV. Vysílání bylo v době publikování zprávy šířeno nekódovaně (FTA).

TV Nova a Nova Sport 1 žádají o nové satelitní licence - Včera, 19.17

Společnost TV Nova, s.r.o., provozovatel televizní skupiny Nova, požádala českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) o udělení nových licencí pro programy TV Nova a Nova Sport 1.

Představen nový kodek VVC (H.266). 4K video může být s polovičním bitratem - Včera, 19.04

Fraunhorefův institut představil nový video kodek, který může posunout video distribuci a to jak lineární, tak i VOD služby na novou úroveň. Nový kodek slibuje poloviční datový tok pro distribuci Ultra HD obsahu.

Formule 1 v Rakousku na ORF a Servus TV - Včera, 15.18

Přenosy ze závodů Formule 1 najdou diváci v Rakousku na obrazovkách komerční a veřejnoprávní televize. Rakouská Grand Prix je dokonce vysílána v přímém přenosu na obou kanálech.

Japonská JSTV mění transpondér a chystá HD vysílání - Včera, 14.39

Provozovatel japonské televizní stanice JSTV (Japan Satellite Television) chystá změnu v satelitní distribuci svých programů JSTV1 a JSTV2. Výhledově připravuje i vysílání ve vysokém rozlišení (HDTV).

SES bude poskytovat video služby pro BBC Studios - Včera, 9.21

BBC Studios (BBCS) a její dceřiná společnost UKTV si vybraly SES pro správu a distribuci více než 50 lineárních kanálů a souvisejících služeb videa na vyžádání (VOD). Oznámila dnes společnost SES (Astra).

Změny na vysílačích Cheb a Jáchymov: Konec muxu 2, přeladění PS12 - Předevčírem, 17.27

Ve středu 8. července 2020 končí na vysílačích Cheb - Zelená hora a Jáchymov - Klínovec starý DVB-T multiplex 2 s komerčními programy Nova, Prima a Barrandov. Od 9.7. mohou diváci z těchto vysílačů sledovat PS12 z nové vysílací frekvence.

Příběhy bouří v doku seriálu na Viasat Nature - Předevčírem, 16.33

Až posvátnou hrůzu, ale i velkou pokoru budí v lidech extrémní projevy počasí, nad kterými často zůstává jen rozum stát. Mnohé z nich přitom mají na svědomí nejen obrovské materiální škody, ale i lidské životy.

Sky News Arabia odstartovala v HD i na 26E - Předevčírem, 11.35

Arabská mutace zpravodajského a informačního kanálu Sky News začala vysílat ve vysokém rozlišení (HDTV) také z orbitální pozice 26°E, jedné z klíčových pozic pro země arabského světa.

Fotelka: Pro Sieben v kódu, start TV Východ HD - Předevčírem, 11.17

V jednom z multiplexů operátora DTH a B2B platformy Fotelka došlo k několika změnám. Německá privátní stanice Pro Sieben byla zakódována. Program nyní mohou z této platformy sledovat už jen odběratelé televizních služeb provozovatele.