Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 19.08

Aktuální články:

GeoComply vylepšila detekci pro geo podvody s OTT službami - Včera, 19.08

Společnost GeoComply Solutions představila významnou aktualizaci GeoGuard DB, kterou nabízí operátorům OTT a streamovacím video službám. Cílem je zlepšit detekci VPN a proxy serverů na straně zákazníků.

28,2E: Další přesuny britských FTA SD kanálů ITV - Včera, 17.09

Britská televizní skupina ITV zahájila zkušební vysílání některých SD verzí hlavního kanálu ITV na nových pozicích. Rovněž na novém transpondéru se nachází také SD verze programu ITV4.

Radiožurnál je nejúspěšnějším rádiem v denním i týdenním poslechu - Včera, 11.35

Pozice Českého rozhlasu na radiovém trhu rekordně posílila, Radiožurnál je nejúspěšnějším rádiem v denním i týdenním poslechu

Slovak Telekom má 656 tisíc zákazníků digitální TV - Včera, 11.21

Společnost Slovak Telekom (ST) měla na konci prvního čtvrtletí celkem 656 tisíc zákazníků digitální televize (služby Magio TV, Magio Sat a Nová Digi TV SK), což je meziročně o 2,8% klientů více (638 tisíc zákazníků před rokem).

1853 HD kanálů na satelitech Eutelsatu - Včera, 10.11

Na konci března letošního roku bylo přes družice francouzského satelitního operátora Eutelsat celkem šířeno 6.864 programů, stejně jako před rokem. Mezikvartálně se jedná o nárůst programů o 4 procenta.

Pink International rozšiřuje nabídku - Včera, 9.51

Srbská mediální firma Pink International Company, kterou vlastní Zeljko Mitrovic, rozšířila nabídku svých placených kanálů na satelitu Eutelsat 16A (16°E). Přístup k programovým novinkám mají abonenti platformy Total TV v Srbsku.

Multiplex 24 s novým vysílačem Broumov Ruprechtice - Včera, 9.10

Signál DVB-T2 multiplexu 24 se dostává do dalších domácností. Společnost Digital Broadcasting dnes zahájila provoz nového vysílače z lokality Broumov - Ruprechtice v Královéhradeckém kraji.

V Joyne postupně končí programy - Předevčírem, 21.18

Zákazníci nizozemské a belgické pay-tv platformy Joyne (Eutelsat 9B) postupně přicházejí o šířené programy. V nabídce již nejsou některé stanice americké společnosti Discovery a dalších vysílatelů.

Medvěd hnědý, dokážeme s ním žít? Napoví Viasat Nature - Předevčírem, 17.38

Medvěd hnědý je jediný zástupce své čeledi, který se vyskytoval a vzácně i vyskytuje na území České republiky. Jde o největší evropskou šelmu a spolu s medvědem ledním a medvědem grizzly o vůbec největší druh suchozemského predátora. V Evropě žije zhruba 14 000, od západního Španělska po východní Rusko, od severní Skandinávie po jižní Rumunsko a Bulharsko.

NickMusic nahradí MTV Music 24 - Předevčírem, 17.09

Dne 1. června 2021 hudební stanice MTV Music 24 bude na polském trhu nahrazena zbrusu novým programem NickMusic. Stanice se zaměří na děti ve věku od 6 do 11 let a nabídne jim hudební klipy od umělců jako Ariana Grande, Ed Sheeran, Dua Lipa či Justin Timberlake.