Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Neviditelný Pes

Web: http://neviditelnypes.lidovky.cz/

Adresa RSS: http://neviditelnypes.lidovky.cz/export/rss.asp?c=pes_neviditelny

Přidáno: 11. 1. 2008 23.53

Poslední načtená zpráva z: 6. 5. 2020 0.00

Aktuální články:

KORONAVIRUS: Dosavadní zkušenosti s epidemií (3) - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Věda

Obrovským problémem evropské společnosti je, že díky obrovskému bohatství a dlouhému období klidu, míru a blahobytu, získala velká část obyvatel představu, že má právo na vše a za nic nemusí nést zodpovědnost.

EVROPA: Zeslabení diktatury národního státu - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Chřipkovou diktaturu národního státu ve Francii začnou od 11. května pomalu uvolňovat s tím, že ty nejvíce zasažené regiony zůstanou v totalitě, ty ostatní budou mít více a více bývalé svobody. Výjimečný stav se přitom prodlužuje o další dva měsíce. S uvolňováním chřipkové totality se začne i u nás a jinde na světě jako třeba v USA a podobně.

ENERGETIKA: Rakousko v Česku lobbuje, nebo se vměšuje? - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Ekonomika

Proč Česko neplatí rakouské projaderné spolky? Jestli se Rakousko může i přímo v Česku snažit změnit českou energetiku, Česko se může snažit přímo v Rakousku změnit názory Rakušanů na jadernou elektřinu.

POLITIKA: Hrozí ministru Vojtěchovi osud obětního beránka? - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Politika

„Neuvažuji o výměnách. Ministr Vojtěch odvedl a odvádí dobrou práci,“ řekl premiér Andrej Babiš 25. dubna deníku Právo. Mohli bychom to brát jako utnutí drbů o osudu šéfa resortu zdravotnictví. Nenechme se však mýlit.

NĚMECKO: Dvě zmrzliny za 406 eur - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Je trochu riskantní koupit si v dnešní ujeté době v Německu zmrzlinu. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že si ji bezprostředně po zakoupení nesmíte olíznout, a to ani v blízkosti cukrárny, ve které jste ji koupili.

EKONOMIKA: Ať nájmy platí (také) stát - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Ekonomika

Nemovitostní sektor patří společně s pohostinstvím, zpracovatelským průmyslem a dopravou k těm segmentům tuzemské ekonomiky, které jsou vůbec nejvíce poškozeny probíhající koronavirovou krizí.

ROZHOVOR: Třenice karanténa jen vyostřila - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Společnost

Některým rodinám a vztahům to prospělo. Lidé na sebe měli víc času. Mohli se věnovat jeden druhému a společně pracovat na úkolech, které jinak běžně odkládali. Kde ale byly vztahy již dříve napjaté, tam karanténa tření a konflikty jen zvýšila.

ŠAMANOVO DOUPĚ: Pátý květen - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Šamanovo doupě

Když jsme byli dětmi, zdobili jsme vždy na konci dubna okna školy vystřiženými papírovými kytičkami. A praporky. Krásnými trojbarevnými československými a ještě hežčejšími červenými (říkalo se rudými, ale byly červené) s libým souzvukem zlaté hvězdy, srpu a kladiva.

HISTORIE: Palestinské hnutí a holocaust - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Jedním z hlavních argumentů Palestinců a celého arabského světa ohledně založení Státu Izrael je, že Západ umožnil jeho vznik z důvodu viny za holocaust, tj. vyvraždění 6 milionů evropských Židů německými nacisty a jejich kolaboranty.

SVĚT: WHO bojuje o život - 6. 5. 2020 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Světová zdravotnická organizace začala doslova bojovat o život. Poté, co jí 20 % příjmů stoply USA, začaly i některé další země a organizace uvažovat o snížení svého příspěvku. Hlavním důvodem je její kontroverznost.