Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: MAGAZÍN.cz

Web: http://magazin.libimseti.cz

Adresa RSS: http://rss.magazin.libimseti.cz/rss/rss.xml

Přidáno: 24. 10. 2010 12.10

Poslední načtená zpráva z: Včera, 7.15

Aktuální články:

Význam listové zeleniny pro naše tělo je obrovský - Včera, 7.15 - ZDRAVÍ

Konzumace listové zeleniny se poslední dobou, zdá se mi, zvyšuje, což je pro nás velice dobře, jelikož listová zelenina nabízí nepřeberné množství enzymů, vitamínů, minerálů, chlorofylu, vlákniny a dalších důležitých látek.

Máte před sebou drobné stěhování? Víme, kde vám s ním pomohou! - 2. 4. 2020 11.14 - BYZNYS

Žádné stěhování, ať již velké či malé, není dvakrát příjemné. Vyžaduje si notnou dávku času, obalového materiálu i organizačních schopností. Mnohem lépe uděláte, když celý proces svěříte profesionálům.

Koronavirus a jeho desatero radostí - 2. 4. 2020 7.00 - SPOLEČNOST

Že nám koronavirus přináší spoustu problémů, to už víme. Přináší nám ale i nějaké radosti?

Povedené aprílové žerty celosvětových médií - 1. 4. 2020 7.00 - Kultura

Pro 1. duben je typické humorné žertování i legrácky na úkor druhých, ke kterým se v tento den uchylují také různé sdělovací prostředky. Těm se občas podařilo vypustit i takové vtípky, které způsobily nevídané pozdvižení.

Čína se letos stane největší světovou ekonomikou - 30. 3. 2020 7.00 - BYZNYS

Rok 2020 přinese podle všeho velké změny, a to i na poli globální ekonomiky a politiky. Zdá se, že nejlidnatější země světa má letos všechny předpoklady k tomu, aby se stala největší světovou ekonomikou. A to i kvůli vlivu koronaviru.

Velká Británie má jasný plán na podporu zaměstnanců a firem, u nás si firmy musí poradit samy - 29. 3. 2020 19.37 - BYZNYS

Velká Británie narozdíl od České republiky ví, jak účelně podpořit zaměstnance i firmy.

Jak vybrat dobře padnoucí kabát? - 29. 3. 2020 10.00 - MÓDA

Nezáleží, jestli je zima nebo jaro, kabát je vždy skvělý kousek v šatníku. Kabáty byly a budou neodmyslitelnou součástí módy.

Jak smysluplně využít volného času v karanténě - 29. 3. 2020 7.00 - LIFESTYLE

Asi nikdo z nás ještě před pár týdny netušil, jak se náš život rapidně změní. Mnoho obyvatel nemůže chodit do práce, tudíž máme spoustu času na přemýšlení, poddávání se strachu a podobně. Určitě jste si také nejednou řekli, proboha, co budu dělat, vždyť se doma zblázním?

Karanténa a vztahy: Jak se vyhnout ponorce a neriskovat rozchod - 28. 3. 2020 7.00 - LIFESTYLE

Jste s partnerem doma, abyste neriskovali nákazu koronavirem. Být spolu nonstop 24 hodin denně ale zase může ohrozit váš vztah. Přinášíme tipy, jak se v karanténě vyhnout „ponorce“.

Nákupy v Německu lze řešit snadno a levně - 27. 3. 2020 16.22 - LIFESTYLE

Přestože naše obchody nabízejí širokou škálu zboží, zákazníci stále častěji nakupují v cizině. Ti, kdo bydlí v pohraničí, případně dojíždějí do sousední země za prací, si řadu věcí dovážejí sami. Většina obyvatel České republiky nicméně preferuje možnost objednání vybraných produktů přes internet z pohodlí domova.