Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Hradecký kraj

Popis: Zprávy z Hradce Králové i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v pol

Web: http://hradec.idnes.cz/

Adresa RSS: http://servis.idnes.cz/rss.asp?c=hradec

Přidáno: 14. 1. 2011 15.47

Poslední načtená zpráva z: Včera, 16.16

Aktuální články:

Klisna přišla o zrak a spadla do napuštěného bazénu, po nehodě uhynula - Včera, 16.16 - Hradec - Hradec - zprávy

Do napuštěného bazénu u farmy na Jičínsku spadla klisna. Hasiči se jí snažili pomoci, avšak zvíře bylo hodně vystresované. Sice klisnu vytáhli ven, nakonec ale uhynula.

Vzpomínky na hradecký titul: úspěch proti Spartě a body z Brna - Včera, 13.37 - Fotbal - Domácí soutěže

Před šedesáti lety právě v těchto dnech prožíval Hradec Králové fotbalovou euforii. Tehdejšímu Spartaku, předchůdci dnešního druholigového FC, zbývaly necelé dva týdny k tomu, aby si došel pro historický titul.

Žák dostal moc volnosti a překročil rychlost, říká zpráva o pádu vrtulníku - Včera, 12.10 - Hradec - Hradec - zprávy

Za loňský tragický pád výcvikového vrtulníku u Nového Města nad Metují na Náchodsku mohla přílišná rychlost stroje i malé zkušenosti instruktora s létáním na konkrétním typu. Podle odborníků zřejmě příliš nezasahoval pilotovi ve výcviku do řízení, z nezvyklé polohy pak už stroj nedokázal stabilizovat.

Druhá liga hlásí návrat. Bude to ošidné, tuší v Hradci Králové - Včera, 10.22 - Fotbal - Domácí soutěže

Fotbalisté Hradce se v úterý po téměř tříměsíční pauze zaviněné pandemií koronaviru pustí do pokračování jarní fáze druholigové sezony. „Uvidíme, co to přinese, ukáže to až liga,“ řekl Ondřej Prášil, asistent kouče Frťaly.

Virus ohrožuje magický kostel v Orlických horách, obec spoléhá na dárce - Včera, 8.35 - Hradec - Hradec - zprávy

Koronavirus zkomplikoval plány na opravu magického kostela svatého Jana Nepomuckého ve Vrchní Orlici. Obec Bartošovice v Orlických horách spoléhá na dárce a možné dotace. Pokud se nevybere půl milionu, záchranné práce se mohou zastavit.

Ministr podepsal nové ochranné zóny Krkonoš, platit začnou od července - Předevčírem, 16.27 - Hradec - Hradec - zprávy

Ministr životního prostředí Richard Brabec podepsal novou vyhlášku o vymezení zón ochrany přírody Krkonošského národního parku. Nová pravidla vstoupí v platnost 1. července. Pro návštěvníky budou v nových klidových územích platit podobná omezení jako v současné 1. zóně krkonošského parku, tedy zejména zákaz vstupu do volného terénu mimo vyznačené cesty.

Zvolili temnou cestu, reaguje rodina na výrok, že Opočno zůstane státu - Předevčírem, 13.15 - Hradec - Hradec - zprávy

Rodina Colloredo-Mansfeldových nesouhlasí s rozhodnutím Ústavního soudu z minulého týdne, podle kterého zámek Opočno na Rychnovsku patří státu. Dědička, dcera posledního šlechtického majitele, očekávala nápravu křivd z minulosti.

Tohle už možná nikdo nezažije, vzpomíná Kolář na pardubické tituly - Předevčírem, 12.49 - Hokej - Extraliga

Za dob jeho působení v Pardubicích měli hokejoví fanoušci vždycky jasno, kam patřil. V začátcích kariéry útočník Jan Kolář bavil diváky ve čtvrté pětce spolu s Petry Koukalem a Průchou, později už tým táhl v první lajně, kde Průchu vystřídal Jan Starý. A společně dnešnímu Dynamu vystříleli tituly v roce 2010 a 2012.

Policista rozprodal nakradené routery za dva miliony, soud mu dal podmínku - Předevčírem, 12.09 - Hradec - Hradec - zprávy

Vrchlabský policista, sloužící v útvaru Ochranné služby Policie ČR, kradl z IT firmy routery, které potom rozprodával. Krádežemi a následným prodejem si přišel na 1,8 milionu korun. Za to u soudu dostal podmínku.

Jachtař Teplý vyhrál na Rozkoši pohárový závod třídy Finn - Předevčírem, 9.58 - Sport - Ostatní sporty

Někdejší světový šampion do 23 let Ondřej Teplý dominoval závodu Českého poháru v jachtingu olympijské třídy Finn. Na Rozkoši vyhrál člen Jachtklubu Brno o víkendu všechny rozjížďky.