Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Hradecký kraj

Popis: Zprávy z Hradce Králové i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v pol

Web: http://hradec.idnes.cz/

Adresa RSS: http://servis.idnes.cz/rss.asp?c=hradec

Přidáno: 14. 1. 2011 15.47

Poslední načtená zpráva z: Včera, 16.41

Aktuální články:

Jeďte radši lanovkou, žádá turisty firma opravující cestu pod Sněžkou - Včera, 16.41 - Hradec - Hradec - zprávy

Nákladní auta začala vozit stavební materiál na opravovaný úsek cesty mezi Růžovou horou a Sněžkou v Krkonoších. Potrvá to několik dní, proto firma vyzvala návštěvníky, ať raději jezdí lanovkou a na příjezdové cestě počítají s pohybem náklaďáků.

Hradecký asistent Kočí: První zápas? Soustředíme se hlavně sami na sebe - Včera, 14.14 - Hokej - Extraliga

Doba je sice dál nejistá, ovšem hrát by se v úterý mělo. Hokejistům Hradce Králové začíná zápasová část přípravy - vstoupí do ní v Olomouci v rámci startu letního Generali Česká Cup. Ten dal svaz dohromady s ohledem na současnou koronavirovou situaci.

Basketbalisté Hradce začali v očekávaném složení, déšť je zahnal do haly - Včera, 12.15 - Sport - Basket

Chtěli si úvodní trénink zpestřit pohybem na čerstvém vzduchu, ale pondělní déšť je donutil trénovat jen v hale. Basketbalisté Hradce Králové se mohou alespoň utěšovat tím, že jim snad do třetí sezony po návratu mezi českou elitu přinese štěstí.

Soudní pře o prodej pivovaru v Náchodě skončí, město se s Holbou dohodne - Včera, 11.11 - Hradec - Hradec - zprávy

Nejspíš smírně skončí po jedenácti letech soudní spor o prodej městského pivovaru - dnešního Primátoru - v Náchodě do rukou liberecké společnosti LIF. Náchodští zastupitelé schválili uzavření dohody mezi městem a Pivovarem Holba, který byl v tendru neúspěšným uchazečem a domáhal se neplatnosti původní smlouvy.

Mlýn v Hronově vystavuje v době festivalu Čapkovy politické kresby - Předevčírem, 16.43 - Hradec - Hradec - zprávy

V Hronově začala výstava představující politické karikatury zdejšího rodáka malíře a spisovatele Josefa Čapka ze 30. let. Expozice je součástí 90. ročníku divadelního festivalu Jiráskův Hronov. Lidé si velkoformátové panely v suterénu mlýna mohou prohlédnout jen tento týden do pátku 7. srpna.

Pojďte si pro mě, vyzýval policisty opilec mávající řeznickými sekerami - Předevčírem, 14.17 - Hradec - Hradec - zprávy

Kontrola zjevně opilého cyklisty na Trutnovsku se zvrtla tak, že musela přijet zásahová jednotka. Všechno začalo, když policejní hlídka zastihla třiatřicetiletého muže, jak vede elektrokolo po silnici. Když ho strážci zákona nabádali k opatrnosti, chtěl nasednout a odjet, což však policisté nedovolili. V tu chvíli se opilce zmocnil vztek.

Jsem spokojený, všichni noví hráči se předvedli, těší hradeckého kouče Frťalu - Předevčírem, 13.05 - Fotbal - Domácí soutěže

Povedený vstup do zápasové části letní přípravy. Fotbalisté druholigového Hradce Králové porazili soupeře z nejvyšší soutěže, o výhře 1:0 nad Teplicemi rozhodl Pavel Dvořák. Trenér Zdenko Frťala má z výsledku radost, nijak ho ovšem nepřeceňuje.

Domovy seniorů v kraji omezují návštěvy, příchozí si sundávali roušky - Předevčírem, 10.16 - Hradec - Hradec - zprávy

Některé domovy pro seniory a léčebny dlouhodobě nemocných v Královéhradeckém kraji zakázaly návštěvy. Děje se to hlavně kvůli nedodržování pravidel, návštěvníci si totiž v domovech roušky sundávali. Podle hygieniků přibylo případů, kdy si lidé dovezli covid-19 z dovolené. Mladí si jej mnohdy přinesou z větších akcí.

V Jičíně otevřelo nové muzeum, točí se v něm planetami i Valdštejnem - 2. 8. 2020 7.57 - Hradec - Hradec - zprávy

V Jičíně otevřelo nové turistické lákadlo, soukromé Valdštejnovo muzeum a mincovna. Do světa tajemných horoskopů, vizionářské architektury či středověkých platidel návštěvníci nahlédnou na nenápadném místě zdejšího náměstí.

Posily házenkářů Jičína: šampion z Dukly a velký návrat Kubíka - 2. 8. 2020 7.29 - Sport - Házená

První z nich se vlastně vrací domů. Za Jičín sice nikdy nehrál, ale pochází z nedalekého Dvora Králové. Druhý přichází až z daleké Třeboně, ale pro něj to bude velký návrat, protože v Jičíně nedávno už úspěšně působil. Řeč je o dvou nových hráčích ze seznamu příchozích, který představilo vedení extraligových házenkářů Jičína.