Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 0.50

Aktuální články:

Sky 1+1 HD nově z družice Astra 1N - Dnes, 0.50

Program Sky 1 lze nyní přijímat na družici Astra 1N na orbitální pozici 19,2° východně i o hodinu posunutý. Zábavní kanál stanice Sky tím umožní svým divákům flexibilní lineární využití. Kanál zahájil vysílání na pozici stanice Sky Atlantic +1 HD.

Film Čára vybrán do boje o Oscara, do českých kin vstoupí 26. 10. - Dnes, 0.40

Členové a členky slovenské akademie vybrali z jedenácti přihlášených slovenských filmů, které splňují podmínky určené Akademií filmových umění a věd, snímek, který za Slovensko pošlou do boje o zlatou sošku Oscara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film. Zvolili divácky mimořádné úspěšné a oceňované drama režiséra Petra Bebjaka a producentky Wandy Ad ...

V Praze probíhá týdenní festival ilustrace LUSTR - Dnes, 0.30

LUSTR je festival současné autorské ilustrace a největší setkání ilustrátorů u nás. Už 4. ročník se koná se ve dnech 22. - 28. září 2007 v pražské Hybernské ulici č. 4. Soustředí se zejména na ilustraci českou a slovenskou a své místo na něm mají i zahraniční tvůrci.

Televize Prima odvysílá tři předvolební Partie, hosty zve podle speciálního klíče - Dnes, 0.20

Televize Prima připravuje tři předvolební nedělní Partie. Speciální vydání bude vysílat vždy od 11.00, a to v neděli 1. 10., 8. 10. a 15. 10. V každém vydání budou vždy tři zástupci kandidujících politických stran a hnutí, vybraní podle speciálního klíče.

Oslavy Ještědu dnes, v sobotu 23. 9. 2017 od 10 do 18 hodin - Dnes, 0.10

Pro zájemce budou zpřístupněny prostory vysílače Českých Radiokomunikací, Hotelu a restaurace Ještěd, včetně zrekonstruovaných částí. Prohlídky vysílače jsou pro velký zájem pouze na časové vstupenky, které se budou vydávat u vstupu pod ochozem hotelu. Další informace a program v souboru word jsou na internetové stránce: www.jestedliberec.cz/cs/akt ...

REBEL 2 Slušnej kanál nahradil MNAU TV na tp. 220 na Astře 3B - Včera, 1.30

Nový český rockový kanál „REBEL 2 Slušnej kanál“ začal vysílat na transponderu č. 220 providera M7 Group v platformě Skylink na satelitu Astra 3B, a nahradil dosavadní kanál o "domácích mazlíčcích" Mňau TV. Ten nyní naladíme pouze v terestrickém digitálním vysílání, na satelitu zatím skončil.Parametry pro naladění::satelit: Astra 3Borbit. pozice: 2 ...

SpaceX zajistí vypuštění družice EchoStar 105/SES-11 v říjnu 2017 - Včera, 1.20

Dodavatel nového telekomunikačního satelitu EchoStar 105/SES-11 informuje, že družice byla dopravena z francouzského pracoviště firmy Airbus v Toulouse na mys Canaveral na Floridě. Družice dodaná společností Airbus Defence and Space pro firmu EchoStar bude vynesena do kosmu v říjnu 2017 nosnou raketou Falcon 9 společnosti SpaceX.

Pútavé premiéry aj folklór naživo počas víkendu v Rádiu Regina - Včera, 1.10

Rádio REGINA odvysiela tento víkend dve zaujímavé premiéry aj živé vstupy z medzinárodného festivalu Slovákov v rumunskom Nadlaku. Na Deň Ozbrojených síl SR, ktorý je v piatok 22. septembra, REGINA pripravila premiéru v cykle dejiny.sk o v súčasnosti už opomínanej téme - duchovnej službe v armáde habsburskej monarchie.

O frekvencie pre Bratislavu a Košice bol enormný záujem - Včera, 1.00

O frekvencie v pásme 3600 – 3800 MHz v Bratislave malo záujem šesť a v Košiciach až sedem telekomunikačných operátorov. Tieto frekvencie sú vhodné na budovanie mobilných/pevných sietí na poskytovanie širokopásmového (rýchleho) prístupu k internetu.

Kvarteto Miroslava Krobota míří na světové festivaly - Včera, 0.50

Ještě před českou premiérou se nový film Miroslava Krobota Kvarteto představí divákům v USA a Španělsku. Světovou premiéru si odbude na konci října v rámci nejstarší přehlídky na severoamerickém kontinentu Chicago International Film Festival. Na českých plátnech kin se koprodukční snímek s Českou televizí Kvarteto poprvé objeví 30. listopadu.