Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 0.30

Aktuální články:

Mňam TV oslavuje 3. narodeniny, Mňau TV 2. narodeniny a diváci dostanú ako darček nové programy - Dnes, 0.30

Na konci februára oslávia sesterské televízie Mňam a Mňau TV narodeniny. Pri tej príležitosti obe televízie obmenia svoj existujúci program a dajú tak svojim divákom darčeky vo forme úplne nových relácií. Najmä Mňam TV spolu s výročím výrazne obohacuje svoj existujúci program.

Mňam TV oslavuje 3. narodeniny, Mňau TV 2. narozediny a diváci dostanú ako darček nové programy - Dnes, 0.30

Na konci februára oslávia sesterské televízie Mňam a Mňau TV narodeniny. Pri tej príležitosti obe televízie obmenia svoj existujúci program a dajú tak svojim divákom darčeky vo forme úplne nových relácií. Najmä Mňam TV spolu s výročím výrazne obohacuje svoj existujúci program.

Tisková zpráva z 4. zasedání RRTV, konaného ve dne 21. - 22. 2. 2018 - Dnes, 0.20

RRTV na svém 4. zasedání projednala 53 bodů programu. Vyhodnotila 63 stížností diváků a posluchačů, vydala 14 upozornění na porušení zákona a rozhodla o zahájení 2 správních řízení. Rada na zasedání uložila 9 pokut, udělila licenci programu Prima KRIMI a proběhlo jedno veřejné slyšení k udělení rádiových licencí.

Bohéma Giacoma Pucciniho v satelitním přímém přenosu MET: Live in HD v sobotu 24. února 2018 - Včera, 1.50

V sobotu 24. února uvidíte v rámci přenosů nejhranější operu v historii Metropolitní opery Bohéma. V titulní roli křehké Mimì uvidíte fenomenální sopranistku Sonju Jončevu, v roli vášnivého básníka Rodolfa, který se do ní zamiluje, Michaela Fabiana.

Channel 4 ukončil vysílání HD verze ve Freesatu kvůli sporu o poplatky - Včera, 1.24

Včera, ve čtvrtek 22. 2. 2018 ukončila britská privátní stanice Channel 4 vysílání svého kanálu ve vysokém rozlišení 4HD a nabídku televize na přání VoD (Video on Demand) All4 v satelitní platformě Freesat. Britský poskytovatel platformy DTH na své internetové stránce informuje své klienty o odchodu stanice ve formátu HD ze satelitního šíření a uko ...

The Box a 4Music z nového tp. družice Astra 2G - Včera, 1.20

Několik britských hudebních televizní stanic, včetně oblíbených programů The Box a 4Music společnosti The Box plus Network, zahájilo volné (FTA) vysílání na novém kmitočtu satelitu Astra 2G na orbitální pozici 28,2° východně. Na novém transponderu také zahájily vysílání volně přijímatelné (FTA) stanice Magic, Box Hits, Box Upfront, Kiss a Kerrang. ...

Máme rádi Česko se vrací opět na Primu, 25. února startuje již šestá řada této zábavné show - Včera, 0.40

Populární zábavná soutěžní show televize Prima Máme rádi Česko se opět vrací! První díl v pořadí již šesté řady uvidí diváci poprvé v neděli 25. února ve 20.15. Moderátorem je již tradičně Libor Bouček. Jako kapitáni se proti sobě postaví opět Jakub Prachař a Jan Dolanský.

Neobyčejný život Jiřího Menzela - Včera, 0.20

U příležitosti 80. narozenin filmového a divadelního režiséra, herce, spisovatele a držitele Oscara Jiřího Menzela připravila ČT tematické vysílání. Za jeho tvorbou i životem se ohlédne v dokumentu z cyklu Neobyčejné životy režiséra Pavla Křemena v sobotu 24. února v 16:05 na programu ČT 1.

Moderátorom SuperStar bude Leoš Mareš! - Včera, 0.10

Už túto nedeľu budú mať diváci TV Markíza možnosť sledovať prvý diel SuperStar. Štartuje tak boj o prestížny titul, splnenie sna a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur. Diváci sa môžu tešiť na moderátora Leoša Mareša, jeho moderátorskou partnerkou bude brunetka s bosniansko-maďarskými koreňmi Jasmina Alagič.

Oteckovia a Šťastný domov prekonali ďalšie rekordy! - Předevčírem, 1.00

Denný rodinný seriál Oteckovia dosahuje na obrazovkách televízie Markíza skutočne fenomenálne úspechy. V utorok, 20. februára 2018, sa postaral o ďalší rekord, pričom v strategickej cieľovej skupine 12-54 obsadil post najsledovanejšieho programu dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.