Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 1.00

Aktuální články:

O tělech horolezců na Mount Everestu i o přistání první soukromé kosmické lodi - zpravodajství ČT24 - Dnes, 1.00

Redakce zpravodajství ČT přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Obrazové příběhy vznikají na základě reportáží odvysílaných v pořadech ČT. Již nyní je k dispozici třicet komiksů a počínaje dneškem se jejich řady ještě rozšíří – každý den bude uveřejněn jeden nový.

Messi, Neymar, Suaréz a další hvězdy - O2 TV získala práva na turnaj Copa América - Dnes, 0.50

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal odvysílají všech 26 zápasů z jihoamerického šampionátu CONMEBOL Copa América, který se letos koná v Brazílii. Přímé přenosy startují 15. června utkáním domácích "Kanárků" s Bolívií, finále se pak odehraje na legendárním stadionu Maracaná 17. července.

Na demovnicovom koncerte Rádia_FM sa predstavia štyria interpreti - Dnes, 0.30

Na jarnom demovnicovom koncerte Rádia_FM vystúpia až štyria interpreti. V priestoroch bratislavského KC Dunaj odznejú v stredu 22. mája od 20:00 najzaujímavejšie demovnicové objavy posledného obdobia v podobe kežmarských Homes, slovensko-anglického projektu Love My Science, bratislavského dua Terapia a Cobra Eleven z Hlohovca.

Hokejový šampionát si dosud pustilo více než 5,5 milionu diváků - Dnes, 0.20

Letošní šampionát vykazuje vysoký divácký zájem. Dosavadní průměrná sledovanost českých zápasů je nejvyšší v historii přenosů na sportovním programu České televize. Utkání české reprezentace sleduje průměrně 1,5 milionu diváků při podílu na publiku přesahujícím 44 %.

Bible TV Global volně z družice Astra 2G - Dnes, 0.10

Křesťanská stanice Bible TV Global zahájila vysílání na satelitu Astra 2G na orbitální pozici 28,2° východně. Kanál přebírá pozici stanice Grace TV, která naopak satelitní šíření ukončila. Parametry příjmu: transponder: č. 89, provider: Sky UK, kmitočet: 11,464 GHz, horizontální polarizace, Symbol Rate: 20000 kSymb/s, FEC: 5/6, volné (FTA) vysílání ...

Víťaza prestížnej Ligy majstrov spoznajú naživo aj diváci TV Markíza - Včera, 15.20

Televízia Markíza prinesie divákom exkluzívny súboj o titul najprestížnejšej klubovej súťaže. Dlho očakávané finále Ligy majstrov UEFA, v ktorom sa stretnú dva anglické kluby Tottenham Hotspur a FC Liverpool, odvysiela v priamom prenose v sobotu, 1. júna 2019, so začiatkom o 20:30 hod.

Změna ve vysílání ČT2 dnes, 21.5. (k úmrtí Nikiho Laudy) - Včera, 14.00

Změny ve vysílání ČT2, dnes, úterý 21. 5. 2019Změnou zařazujeme:20:00 Rivalové (Rush)Čím blíž jste smrti, tím víc se cítíte naživu. Jedině tak lze závodit s formulí 1. Americko-britsko-německý film o nesmiřitelném soupeření Jamese Hunta a Nikiho Laudy, který zemřel včera ve věku 70 let (2013). Hrají: Ch. Hemsworth, D. Brühl, O. Wildeová, A. M. Lara ...

MTV Unlimited končí; MTV Dance, MTV Hits a MTV Rocks opustí družice Astra 1 - dne 30. 9. 2019 - Předevčírem, 17.20

Na konci září 2019 společnost TechniSat ukončí vysílání placeného televizního paketu MTV Unlimited, obsahující šest tematických kanálů společnosti Viacom International Media Networks (VIMN), který lze přijímat z družic Astra 1 z orbitální pozice 19,2° východně.

Hodně nabitý 21. týden na Prima ZOOM - Předevčírem, 0.40

Prozkoumáme Záhadné černé díry; vypravíme se Za žábami do Kamerunu; čeká vás návrat Ruské vojenské techniky; film Dynastie delfínů - takto rozmanitou paletu zábavy a poznávání vám může nabídnout jedině Prima ZOOM. Ať už se chcete podívat kamkoli a vědět cokoli, nalaďte si nejoblíbenější dokumentární kanál u nás.

Show Jana Krause – 22. 5. 2019 - Předevčírem, 0.20

Herci Michal Suchánek a Berenika Suchánková, urolog Martin Lukeš a ředitelka rodinné zoologické zahrady Romana Albrechtová se představí v Show Jana Krause. Premiérový díl Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. května ve 21.35 hod. na Primě.