Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 0.20

Aktuální články:

Další porci zábavného poznávání najdete na Prima ZOOM ve 26. týdnu - Dnes, 0.20

Nabídneme vám Nový domov ve vesmíru; uvidíte zajímavý střet – Géniové proti Hitlerovi; vydáme se do vodního světa Alpských jezer a prozkoumáme Živoucí pláže; poznáte Neklidné šelmy a ještě více unikátních snímků na Prima ZOOM.

Show Jana Krause – 27. 6. 2018 - Dnes, 0.10

Herec Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou, muzikant Ota Baláž a herečka Ha Thanh Špetlíková se představí v Show Jana Krause.Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 27. června ve 21.35 hod. na Primě.

RTVS odvysiela v priamom prenose atletický míting P-T-S - Včera, 13.50

RTVS opäť po roku prinesie v piatok večer 29. júna na Dvojke v priamom prenose kvalitnú atletiku, skvelé výkony z 53. ročníka mítingu Pravda - Televízia - Slovnaft (P-T-S) v Šamoríne. Predstaví sa na ňom kompletná slovenská špička.

Soud vydal předběžné opatření proti M7 Group, které zakazuje distribuci programů Primy určených pro - Včera, 9.30

Soud společnosti M7 Group S. A. nařídil, aby u dekódovacích karet, které umožňují přístup k obsahovým službám slovenského produktu Skylink, zablokovala přístup k televizním programům Prima, Prima COOL, Prima LOVE, Prima ZOOM, Prima MAX a Prima KRIMI.

4Music z nového transponderu družice Astra 2F - Včera, 0.10

Volně přijímatelný (FTA) britský hudební a zábavní kanál 4Music přešel na nový transponder satelitu Astra 2F na orbitální pozici 28,2° východně. Šíření signálu na dosavadní frekvenci 10,714 GHz, horizontální polarizace, Symol Rate: 22000 kSymb/s, FEC: 5/6 bylo ukončeno. Nové parametry příjmu: transponder: č. 31, provider: Sky UK, britský svazek (UK ...

Yanga! TV z nového transponderu družice Astra 2G - Předevčírem, 0.10

Britský televizní kanál Yanga! TV, který se zaměřuje na africké diváky, přešel na nový kmitočet satelitu Astra 2G na orbitální pozici 28,2° východně. Šíření signálu na dosavadním transponderu č. 98, frekvence: 11,597 GHz, vertikální polarizace, Symbol Rate: 22000 kSymb/s, FEC: 5/6 bylo ukončeno. Pro další příjem programu je třeba nové (manuální) na ...

TP Vision a Bowers & Wilkins oznámili partnerství založené na honbě za dokonalostí - 21. 6. 2018 0.20

TP Vision, exkluzivní držitel licence Philips TV, evropské prémiové značky televizorů, se společně s legendární britskou společností zaměřenou na audiotechniku Bowers & Wilkins dohodli na víceletém exkluzivním partnerství.

Primal Cure volně z družice Astra 2G - 21. 6. 2018 0.10

Britský teleshoppingový kanál Primal Cure v anglickém jazyce zahájil vysílání v evropském svazku (Ku Band Beam) satelitu Astra 2G na orbitální pozici 28,2° východně. Parametry příjmu: transponder: č. 89, provider: Sky UK, kmitočet: 11,464 GHz, horizontální polarizace, Symbol Rate: 22 000 kSymb/s, FEC: 5/6, volné (FTA) vysílání.S využitím zdroje: In ...

Televize Prima dnes slaví 25 let od prvního vysílání - 20. 6. 2018 12.10

Přesně před 25 lety začala vysílat první česká komerční televize – Premiéra TV – z původně přebudovaného rozhlasového studia v tehdejším Paláci kultury. U zrodu první české komerční stanice stála režisérka Marie Poledňáková, režisér Jiří Menzel a Jitka Markvartová.

TV Nova natáčí nový komediální seriál Kameňák! Padla první klapka - 20. 6. 2018 0.30

Stovky vtipů, hvězdné herecké obsazení a prostředí, které diváci zkrátka milují! Televize Nova zahájila v uplynulých dnech na Mělnicku natáčení nového komediálního seriálu Kameňák, který volně naváže na veleúspěšnou filmovou sérii.