Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 1.10

Aktuální články:

Tlačová informácia zo zasadnutí RVR dňa 22. 11. 2017 - Dnes, 1.10

Na zasadnutí Rada: uložila sankciu – 10 000 eur MAC TV (JOJ); uložila sankciu - upozornenie na porušenie zákona vysielateľovi MARKÍZA – SLOVAKIA (TV MARKÍZA a DAJTO) a RTVS (Jednotka); začala správne konanie voči INICIATÍVA (Rádio Roma), RADIO ONE ROCK, FRONTINUS, RÁDIO KISS, MÉDIA MODRA a SITY MEDIA; a uznala za neopodstatnené 6 sťažností.

Tisková zpráva z 20. zasedání RRTV, konaného dne 21. 11. 2017 - Dnes, 1.00

Rada na svém zasedání projednala 61 bodů programu. Vyhodnotila 21 stížností diváků a posluchačů, vydala pět upozornění na porušení zákona. Rozhodla o zahájení třech správních řízení a dvou řízení o přestupku. Rada udělila licenci programu SPEKTRUM HOME HUNGARY a vyhlásila 9 licenčních řízení k provozování rozhlasového vysílání.

MTV od ledna 2018 volně z družice Astra 1M - Dnes, 0.20

Od ledna 2018 se jedna z legendárních stanic televizní historie - MTV vrací mezi volně přijímatelné (FTA) programy. Stanici pak bude možné přijímat volně z družice Astra 1M na orbitální pozici 19,2° východně. Bezplatně ovšem bude jen verze ve standardním rozlišení (SD). Varianta ve vysokém rozlišení (HD) nadále zůstane vyhrazena pro platící klienty ...

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni 2017 v sobotu na Nově! - Dnes, 0.08

V sobotu ve 20.20 odstartuje na TV Nova přímý přenos ze slavnostního vyhlášení vítězů ankety o nejpopulárnějšího zpěváka, zpěvačku a skupinu letošního roku Český slavík Mattoni. Moderátor slavnostního galavečera Ondřej Sokol slibuje pompézní večer plný zábavy.

Eurosport uzavírá novou pětiletou dohodu týkající se vysílání US Open - Včera, 1.20

Eurosport bude i nadále přenášet jednu z nejdramatičtějších a nejzajímavějších sportovních událostí současnosti, protože obdržel souhlas potřebný k vysílání US Open v celé Evropě na dalších pět let. Výjimku tvoří Velká Británie a Irsko, kde Eurosport v minulosti postoupil vysílací práva na tuto událost.

Prima Partička 13. díl - 23. 11. - Včera, 1.10

Připravte se, jedeme dál s Prima Partičkou. Premiérový díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný doplní jako další host Milan Štaindler. Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 23. listopadu ve 21.35 na Primě!

Dobročinný Ples v opere si programom uctí storočnicu vzniku Československa - Včera, 1.00

Rovnako ako počas uplynulých ročníkov, aj nastávajúci Ples v opere bude predovšetkým napĺňať svoj dobročinný charakter a podporí vzdelávanie detí so zdravotným znevýhodnením. Zároveň si osemnásty dobročinný Ples v opere uctí sté výročie založenia spoločného československého štátu.

DAB+ v Německu: dva nové vysílače pro Berlín a Braniborsko - Včera, 0.50

Německý veřejnoprávní vysílatel pro Berlín a Braniborsko rbb (Rundfunk Berlin-Brandenburg) rozšiřuje pokrytí signálem DAB+: podle informací německé veřejnoprávní organizace ARD dne 21. 11. 2017 byly spuštěny nové digitální rozhlasové vysílače Booßen/Frankfurt nad Odrou a Pritzwalk na kanále 10B. S vysílači Calau a Casekow, které mají následovat v b ...

Nový veletrh e-SALON představí elektromobily, auta na alternativní pohon a nahlédne i do Smart Citie - Včera, 0.40

Návštěvníci i odborná veřejnost se budou moci seznámit s projektem Smart Cities, s aplikacemi pro carsharing, autonomními vozidly, včetně nabíjecí a plnicí infrastruktury. Veletrh pořádá ABF, a.s. spolu se skupinou Prima a agenturou Solootions za rok, od 15. do 18. 11. 2018, na PVA EXPO PRAHA Letňany.

Vítězem letošního FAMUFESTU je absolventský film režisérky Terezy Nvotové Špína - Včera, 0.30

Ze závěrečného ceremoniálu v zaplněném kině Světozor si nejvíce cen, včetně té pro nejlepší film, odnesli tvůrci intimního dramatu Špína. Cenu za nejlepší režii hraného filmu získal student FAMU Dužan Duong, jeho docu-fiction Bo Hai má i cenu diváků.