Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 15.23

Aktuální články:

HBO HD na kapacitě Slovak Telekomu dočasně upkonvertované z SD - Dnes, 15.23 - RSS Feed

Společnost Slovak Telekom (ST) dočasně šíří program HBO HD ve snížené technické kvalitě. Premiový kanál HBO HD je na kapacitě operátora již několik dní poskytován v HD ale upkonvertovaný ze zdrojového SD signálu.

Polský krimiseriál Ultraviolet od 27.11. na AXN - Dnes, 14.58 - RSS Feed

Od pondělí 27. listopadu mají filmoví fanoušci možnost sledovat polskou kriminálku Ultraviolet z původní produkce AXN, ve které se amatérští detektivové zabývají nevyřešenými případy.

39E: Bulharský distribuční multiplex na novém transpondéru - Dnes, 12.52 - RSS Feed

Bulharská distribuční platforma NURTS Bulgaria se přestěhovala na jiný transpondér na pozici 39°E. Paket složený z veřejnoprávních a komerčních programů slouží jako distribuční trasa na pozemní vysílače.

Prima Comedy Central přináší nový pořad Tos neviděl! - Dnes, 10.13 - RSS Feed

Tos neviděl! A když viděl, tak to chceš vidět znova. To je motto nové show, která míří na obrazovky Prima Comedy Central. Kuriozity a směšné situace z každodenního života prostě k televizní zábavě patří.

Dorama od 27. listopadu dočasně FTA - Dnes, 9.32 - RSS Feed

Od 1. října 2017 vysílá v ruské satelitní placené televizi NTV Plus nový kanál Dorama. Stanice dočasně změní způsob distribuci na satelitu. Provozovatel hodlá od 27. listopadu do 9. ledna 2018 poskytovat svůj program bez kódování.

Silvestrovské koncerty 3sat: Paul Simon, a-ha i Rolling Stones - Včera, 17.51 - RSS Feed

Kulturní kanál 3sat přichystal i na letošní poslední den roku bohatou nabídku koncertů interpretů populární hudby. Spolu s televizní stanicí 3sat můžete procestovat celý svět a vrátit se i v čase.

Silvestrovské koncerty 3sat: Pail Simon, a-ha i Rolling Stones - Včera, 17.51 - RSS Feed

Kulturní kanál 3sat přichystal i na letošní poslední den roku bohatou nabídku koncertů interpretů populární hudby. Spolu s televizní stanicí 3sat můžete procestovat celý svět a vrátit se i v čase.

Bulgariasat 1 testuje první multiplexy - Včera, 16.43 - RSS Feed

Na novém bulharském telekomunikačním satelitu Bulgariasat 1 probíhají další technické testy, které může zpozorovat i televizní divák. Satelitní operátor Bulsatcom testuje první transpondéry.

NTV Plus: Konec stanice Strana, start Multimuzyka - Včera, 15.56 - RSS Feed

Dne 1. prosince 2017 začne na ruské satelitní pay-tv platformě NTV Plus vysílat nový kanál Multimuzyka (Multimusic). Stanice se stane součástí balíčku Bazovyj a bude dostupná pro diváky v evropské části Ruské federace ze satelitů Eutelsat 36B a Express AMU1 (36°E).

Antik Sat: Přeladění kanálů Dvojka a Sport 1 - Včera, 14.28 - RSS Feed

Optimalizace satelitní kapacity pokračuje. Společnost Telekom Austria Group (TAG), která poskytuje satelitní služby pro operátory placených služeb Flix TV a Antik Sat, přesunula programy Dvojka a Sport 1 na nové parametry.