Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 12.45

Aktuální články:

Intelsat 37e bude vynesen v noci na 30. září - Dnes, 12.45 - RSS Feed

Telekomunikační satelity Intelsat 37e a BSAT-4a budou vyneseny v noci na 30. září. Do vesmíru je dopraví nosná raketa Ariane 5 z kosmického střediska Kourou z Francouzské Guyany.

Paket Hayat přechází do DVB-S2 - Včera, 23.01 - RSS Feed

Bosenský provozovatel televizních programů Hayat spustil novou distribuci svých programů na satelitu Eutelsat 16A (16°E). Stanice se i tentokrát vysílají na kapacitě Team:Media, tentokrát v DVB-S2 multiplexu.

Konec 4K testů na kapacitě Telekom Austria Group - Včera, 22.43 - RSS Feed

Společnost Telekom Austria Group (TAG) ukončila na satelitu Eutelsat 16A (16°E) technické testy distribuce obsahu v Ultra HD rozlišení. Součástí zkušebního vysílání byl kanál Fashion 4K, který se zpočátku vysílal v kryptovacím systému Conax, později FTA.

Mňau TV bude brzy online. Zatím k naladění v DVB-T - Včera, 12.29 - RSS Feed

Tématický televizní kanál Mňau TV, který se zaměřuje na domácí videa se zvířaty, brzy rozšíří svoji technickou dostupnost. Od 1.10.2017 mohou moci zájemci tento program "naladit" i na internetu. Včera Mňau TV skončila na Skylinku, kde ji nahradila hudební stanice Rebel2.

Intelsat 903 opustil pozici 34,5W - Včera, 12.00 - RSS Feed

Americký satelitní operátor Intelsat ukončil na orbitální pozici 34,5°W poskytování služeb ze satelitu Intelsat 903. Na této pozici převzal všechny služby za uvedenou družici nový kosmický aparát Intelsat 35e ze série Intelsat EPIC.

Stanice N24 bude přejmenována na WELT - Včera, 11.46 - RSS Feed

Německý zpravodajský televizní kanál N24 bude přejmenován. Od 18.1.2018 ponese tato stanice nový název WELT. Přejmenování souvisí s dokončením převzetí programu společností Axel Springer SE od původního majitele ProSiebenSat.1.

Skylink: Start Rebel 2 Slušnej kanál, konec Mňau TV - Předevčírem, 16.32 - RSS Feed

Dnes odpoledne došlo v nabídce satelitní platformy Skylink k programové změně. Z nabídky byl vyřazen zvířecí kanál Mňau TV. Na původní pozici této stanice se nyní vysílá hudební televize Rebel2 Slušnej kanál.

RIO Media mění majitele - Předevčírem, 14.45 - RSS Feed

Třetí největší poskytovatel rychlého internetu a digitální televize v České republice, RIO Media a. s. mění majitele. Společnost KAPRAIN Industrial Holding, která patří do investiční skupiny KAPRAIN, podepsala dohodu o koupi 100% podílu v této společnosti od fondu ARGUS Capital.

Testy freenet TV Connect v HEVC/Hbb TV na 19,2E - Předevčírem, 14.27 - RSS Feed

16. září 2017 se na jednom z transpondérů satelitu Astra 1N (19,2°E), který využívá společnost Media Broadcast, objevily 4 nové nekódované testovací kanály s názvy "MB SAT - Test2" až MB SAT - Test5". Jde o zajímavé testy operátora.

Německé federální volby na 4 satelitech Eutelsatu - Předevčírem, 12.53 - RSS Feed

Kapacita na čtyřech satelitech Eutelsatu bude v neděli 24. září používána pro poskytování přenosů z německých federálních voleb německými a mezinárodními sdělovacími prostředky.