Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 20.40

Aktuální články:

Nickelodeon a Paramount Comedy v Rusku přes platformy Orion - Včera, 20.40 - RSS Feed

Ruská společnost Orion zajistí pro kabelové operátory distribuci dvou programů mezinárodní holdingové společnosti Viacom a to konkrétně stanic Nickelodeon a Paramount Comedy.

Španělsko: Video na požádání dohání klasickou pay-tv - Včera, 20.05 - RSS Feed

Tři největší placené streamingové televizní platformy ve Španělsku - Netflix, HBO a Prime Video - dosáhly podle tamního regulátora CNMC dohromady 6 milionu abonentů, což znamená, že tyto služby získávají stále větší oblibu.

Red Bull TV v nabídce Lepší TV - Včera, 19.45 - RSS Feed

Operátor OTT platformy Lepší TV rozšířil svoji nabídku o další stanici. Do nabídky zařadil program Red Bull TV a stal se již celkově stým programem v nabídce televizního poskytovatele.

Testy v DVB-S2X na Express AT1 - Včera, 15.35 - RSS Feed

Na jednom z transpondérů satelitu Express AT1 (56°E) se objevily technické testy v normě DVB-S2X a modulaci 16APSK.

Trikolor TV testuje v DVB-S2X - Včera, 15.35 - RSS Feed

Na jednom z transpondérů satelitu Express AT1 (56°E) se objevily technické testy operátora největší ruské satelitní placené televize Trikolor TV. Testy probíhají v normě DVB-S2X a modulaci 16APSK.

Vodafone může převzít UPC - Včera, 12.46 - RSS Feed

Telekomunikační operátor Vodafone může převzít aktivity společnosti Liberty Global v České republice, Německu, Maďarsku a Rumunsku. Schválení akvizice bylo podmíněno dodržením všech závazků, které nabídla společnost Vodafone. Rozhodla o tom ve čtvrtek Evropská komise (EK).

Apollo 11: Revoluční skok v kosmonautice i televizním vysílání - Včera, 11.10 - RSS Feed

21. července 2019 uplyne přesně 50 let od okamžiku, kdy americký astronaut Neil Armstrong učinil neopakovatelný malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. V ten den stanul první člověk na Měsíci, čímž potvrdil technologickou vyspělost tehdejšího západního světa.

4 nové programy v MTS TV - Předevčírem, 20.48 - RSS Feed

Celkem čtyři nové televizní programy zařadil do své satelitní nabídky MTS TV ruský telekomunikační operátor MTS. Zákazníci mohou nově naladit stanice Telekanal Super, Eda Premium, Shajan TV a Juveliročka.

13E: Radio Italia Rap TV HD pod novým názvem - Předevčírem, 13.56 - RSS Feed

V pondělí 15. července 2019 provedl provozovatel Radio Italia rebranding tématického hudebního televizního kanálu Radio Italia Rap TV. Od uvedeného data se stanice jmenuje Radio Italia Trend TV.

Euronews v srbštině před startem - Předevčírem, 10.07 - RSS Feed

Panevropský zpravodajský a informační kanál Euronews bude mít další programovou verzi. Během návštěvy francouzského prezidenta Emanuela Macrona v Srbsku Euronews oznámil vznik srbské verze.