Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 17.44

Aktuální články:

Viasat snížil počet kanálů v DVB-S - Včera, 17.44 - RSS Feed

Operátor skandinávské satelitní pay-tv platformy Viasat provedl další etapu vypínání MPEG-2/SD kanálů v DVB-S multiplexech. Změny se dotkly především abonentů ve Švédsku, Norsku a Dánsku.

Satelit Hylas 4 na orbitální dráze - Včera, 15.39 - RSS Feed

Nový komunikační satelit Hylas 4, který byl úspěšně vynesen 5. dubna 2018, podle plánu dosáhl své orbitální pozice na geostacionární dráze. Hylas 4 bude provozovat společnost Avanti Communications Group PLC.

HD programy ČT v DVB-T2 nově z vysílače Vimperk - Předevčírem, 15.46 - RSS Feed

Česká televize (ČT) uvedla do oficiálního provozu další vysílač tzv. přechodového DVB-T2 multiplexu. Programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, ČT Sport HD a ČT:D HD/ČT art HD mohou nově naladit domácnosti v okolí vysílače Vimperk.

7E: Cine Film HD, Cine Series HD a Nat Geo Farsi HD už jen na novém TP - Předevčírem, 14.23 - RSS Feed

Atraktivní bezplatné kanály ve vysokém rozlišení - Cine Film HD, Cine Series HD a Nat Geo Farsi HD ukončily distribuci na starém transpondéru na družici Eutelsat 7B (7°E). Zájemce o tyto stanice si musí přeladit přijímač na nové parametry.

Sharp zahájil prodej prvního 8K televizoru v Evropě - Předevčírem, 13.10 - RSS Feed

Japonský výrobce spotřební elektroniky Sharp uvádí do prodeje v Evropě první monitor/televizor v rozlišení 8K. Model nese označení LV-70X500E a v prodeji bude od konce dubna 2018.

RVR: O frekvencie z jarného výberového konania má záujem 9 uchádzačov - Předevčírem, 12.34 - RSS Feed

Do jarného výberového konania, v ktorom je zaradených 31 voľných rozhlasových frekvencií, sa prihlásili deviati žiadatelia; popri ôsmich súčasných vysielateľoch aj jeden žiadateľ o novú licenciu na vysielanie rozhlasovej programovej služby - spoločnosť Šírava, s.r.o., ktorá plánuje spustiť vysielanie Rádia Šírava a Radu žiada o pridelenie štyroch frekvencií.

freeSAT nabídne HBO3 na tři dny zdarma - Předevčírem, 11.03 - RSS Feed

Všichni zákazníci televizního operátora freeSAT si nyní budou moci vychutnat nabídku programu HBO3, a to bez ohledu na typ předplaceného balíčku. Nabídka platí již od soboty 21. dubna 2018 a potrvá do pondělí 23. dubna 2018.

Premiéra Týmu SEAL na AXN v pondělí 23. dubna ve 21:00 - 19. 4. 2018 17.27 - RSS Feed

Na české obrazovky přichází vojenská sága Tým SEAL, sledující osudy členů elitní jednotky amerického námořnictva. Česká premiéra na kanálu AXN následuje jen pár měsíců po americké premiéře.

ČT doplní multiplex 1 o ČT:D/ČT art a omezí doplňkové služby - 19. 4. 2018 16.52 - RSS Feed

Česká televize vyjde vstříc všem televizním divákům, kteří sledují programy veřejnoprávního vysílatele na klasickou anténu. DVB-T multiplex 1 bude rozšířen o ČT:D/ČT art. Zároveň dojde k omezení některých služeb v tomto muxu.

Startuje nová satelitní platforma KM TV - 19. 4. 2018 16.15 - RSS Feed

Z orbitální pozice 31,5°E startuje nová bezplatná distribuční platforma KM TV. Technické testy probíhají na jednom z transpondérů satelitu Astra 5B. Cílem služby je poskytnout programovou nabídku pro turecky hovořící komunitu. KM TV má sídlo v Londýně.