Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 18.48

Aktuální články:

Telekom Srbija otevřela pátý transpondér na Astře 3B - Včera, 18.48 - RSS Feed

Srbský telekomunikační operátor Telekom Srbija otevřel již v pořadí pátý transpondér na satelitu Astra 3B (23,5°E) a šíří přes něj další tématické televizní programy. Nový transpondér pracuje v normě DVB-S2 a modulaci 8PSK.

Šumné stopy u protinožců: architektura, klokani a víno na ČT art - Včera, 12.15 - RSS Feed

Jedna z největších stálic České televize David Vávra, který se vydal po Šumných městech s kamerou poprvé už v roce 1995, tentokrát vyrazil pátrat po stopách českých architektů a jiných umělců až k protinožcům.

O2 získala práva na turnaj Copa América - Včera, 11.58 - RSS Feed

Stanice O2 TV Sport a O2 TV fotbal odvysílají všech 26 zápasů z jihoamerického šampionátu Conmebol Copa América, který se bude letos konat v Brazílii. Přímé přenosy startují již 15.6. utkáním domácích "Kanárků" s Bolívií.

TV Markíza přinese finále Ligy mistrů UEFA - Včera, 11.40 - RSS Feed

Televize Markíza přinese svým divákům exkluzivní souboj o titul nejprestižnější klubové soutěže. Finále Ligy mistrů UEFA, ve kterém se utkají dva anglické kluby Tottenham Hotspur a FC Liverpool odvysílá TV Markíza v sobotu 1.6.2019 ve 20:30 hodin.

Digi TV priniesla finále Game of Thrones do kina - Včera, 11.30 - RSS Feed

Neopakovateľná atmosféra jedinečného zážitku na veľkom plátne. Také bolo finále epického seriálu, ktoré priniesla DIGI SLOVAKIA svojim zákazníkom, partnerom a fanúšikom seriálu.

Nová aplikace TV JOJ s archívem a živým vysíláním - Předevčírem, 18.57 - RSS Feed

Slovenská televizní skupina JOJ představila novou aplikaci pro systémy Android iOS. Divákům nabízí živé vysílání všech stanic, kompletní archív původní tvorby, bonusové materiály všech seriálů, zpravodajství v archívu 14 dní od odvysílání.

15 tisíc návštěvníků Dne otevřených dveří ČRo - Předevčírem, 18.32 - RSS Feed

Český rozhlas oslavil 96. narozeniny od zahájení pravidelného rozhlasového vysílání ve společnosti 15 tisíc návštěvníků. Ti zavítali nejen do sídla budovy Českého rozhlasu, kde se uskutečnil tradiční Den otevřených dveří, ale také do Riegrových sadů, ve kterých narozeninovou oslavu završilo společné vystoupení skupiny Tata Bojs a Symfonického orchestru Českého rozhlasu.

ČT24 přichází s novým komiksovým formátem - Předevčírem, 12.33 - RSS Feed

Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu - komiksem. Obrazové příběhy vznikají na základě reportáží odvysílaných v pořadech České televize.

Fotbalový Zápas srdce na Rai 1 o den později - Předevčírem, 10.31 - RSS Feed

28. ročník benefičního utkání hvězd "Zápas srdce" se bude konat v jiném termínu. Původně se měl hrát 27.5.2019 ve 20:30 hodin. Zápas se posouvá na následující den - 28.5.2019 na 21:25 hodin z důvodu konání Eurovoleb.

NTV Plus zařadila stanici FAN - Předevčírem, 9.23 - RSS Feed

Ruská satelitní pay-tv platforma NTV Plus zařadila v minulých dnech do své nabídky nový kanál FAN TV, který potěší všechny fanoušky komiksů, anime a fantasy tvorby. Stanice je dostupná pro všechny abonenty s balíčky Kino Plus a v archívním tarifu VIP Kino.