Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Neviditelný Pes

Web: http://neviditelnypes.lidovky.cz/

Adresa RSS: http://neviditelnypes.lidovky.cz/export/rss.asp?c=pes_neviditelny

Přidáno: 11. 1. 2008 23.53

Poslední načtená zpráva z: Včera, 0.00

Aktuální články:

BIG BEN: Populismus (2) - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Společnost

V roce 1989 se staly dvě zásadní události, které spolu na první pohled nesouvisejí, ale dají se vnímat jako dvě strany jedné mince, nebo spojené nádoby. Zatímco východní Evropa se osvobozovala od komunismu, západní Evropa se zbavovala své základní svobody, jíž je svoboda projevu.

GLOSA: Ťok, nikoliv Staněk! - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Politika

Sotva jsem vyjádřil svoji nespokojenost s prací ministryně průmyslu a obchodu Novákové (NP 8.4. 2019), byla tato odvolána (10.4.), sotva jsem ministra kultury Staňka nazval nejzbytečnějším z ministrů současné vlády (NP 19.4. 2019), tento oznámil svoji rezignaci (15.5.).

Z DRUHÉHO KOPCE: Klukovské vzpomínky 512 - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Ekonomika

O Suchoji SU 100 jsem věděl jen to, že existuje. Je to letadlo, které mne minulo. Nastudoval jsem si všechny dostupné materiály jak od výrobce, tak i od publicistů.

ROZHOVOR: Klid na Staromáku - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Politika

Nechť každý uplatňuje politická práva podle vlastního uvážení, preferencí, volného času, místa bydlení a důvodů, byť v tomto případě je veřejně prezentovaný důvod poněkud zástupný.

EUROVOLBY: Volíš Eurobahňáka? - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Ošívá-li se někdo nad kampaní „špičkových kandidátů“ do eurovoleb, riskuje nálepku eurofoba. Skepse se ale odráží už i na vzorném evropském webu Spiegel Online.

GLOSA: O integraci debatujme vážněji - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Politika

Prezident Václav Klaus byl hostem pořadu Interview Plus na stanici Český rozhlas Plus a měl to být rozhovor o nadcházejících volbách do Evropského parlamentu.

EVROPA: Evropská komise není hromosvod - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Prezident Zeman pronesl při návštěvě Maďarska řadu kuriózních výroků. Například o Orbánově Maďarsku jako ochránci evropských hodnot či o migraci coby soudobé variantě útoků Osmanské říše na Evropu.

VZPOMÍNKA: Porovnávání s čínskou zkušeností - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Ze své značně pozdější nevěsty jsem mámil její dojmy, jak v dětství prožívala japonskou okupaci v porovnání s tou naší německou, a z podrobností jsem se přesvědčoval, že my se za nacistů měli značně líp, že na rozdíl od počínání Hirohitovy soldatesky i esesáci spíš dělali dojem gentlemanů.

SVĚT: Trump, spojenec spojenci vlkem - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Zahraničí

Volby do Evropského parlamentu se blíží, nastal čas hodnocení uplynulých pěti let. Abych pravdu řekla, nic moc. Unijní politici museli vstřebat eskalaci konfliktu na Ukrajině plus definitivní ztrátu Krymu.

EKONOMIKA: Trump a cla - Včera, 0.00 - Neviditelný pes - Ekonomika

Americká a po nich i česká media kriticky, v nejlepším případě rozpačitě reagují na strategii presidenta Trumpa donutit Čínu (dnes už si nikdo netroufne napsat “rudou”) k přijetí euro-atlantických liberálních ekonomických vzorců chování.