Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: MAGAZÍN.cz

Web: http://magazin.libimseti.cz

Adresa RSS: http://rss.magazin.libimseti.cz/rss/rss.xml

Přidáno: 24. 10. 2010 12.10

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 7.00

Aktuální články:

Oči stárnou s námi. Co pro ně udělat ve 30, 40, 50, 60 letech? - Dnes, 7.00 - ZDRAVÍ

Zrak je náš nejdůležitější smysl. Mnohdy si to plně uvědomíme až tehdy, když nám přestává sloužit. To už může být pozdě. Starat se o oči bychom měli už od dětství, v dospělosti ještě pečlivěji. A co říkají odborníci?

Na internetu můžete ušetřit ještě více než jste si mysleli - Včera, 15.38 - MÓDA

Nakupování na internetu je jedním slovem praktické. A levnější. Prodejci nejsou nuceni vynakládat vysoké částky za pronájmy kamenných obchodů, což následně promítají do nižších cen svého zboží.

Masarykův dukát vznikl ke stému výročí vzniku Československa - Včera, 10.37 - SPOLEČNOST

Československá republika byla založena před sto lety, přičemž Pražská mincovna se rozhodla k významné události vyrobit ojedinělou sadu Masarykových dukátů, což potěší především nadšence do numismatiky.

Sedm Stalinových sester - Včera, 7.00 - CESTOVÁNÍ

Legendární stavby sovětského vůdce představují mistrovská díla monumentální stalinistické architektury a živou vzpomínkou na SSSR. Víte však, že jich původně mělo být více?

Ojeté auto od důvěryhodného dealera je rozhodně výhra - 17. 9. 2018 15.14 - BYZNYS

Nové, či ojeté? Raději na leasing? To je otázka každého, kdo si plánuje pořídit vlastní auto.

WIFI LED Controller - jak na levnější variantu plně funkčních SMART LED pásků - 17. 9. 2018 14.58 - TECHNIKA

SMART osvětlení, tedy propojení světel přes centrální ovladač, můstek, napojený na internet přes WIFI router vaší domácnosti a umožnující tak ovládat světla přes aplikaci na mobilním telefonu.

Významy slovanských jmen - 17. 9. 2018 7.00 - SPOLEČNOST

Co ve skutečnosti znamenala jména, která byla u našich slovanských předků běžná a oblíbená? A jaká z nich se zachovala dodnes?

Ideální čtení na podzim - 15. 9. 2018 7.00 - Kultura

Dny se zkracují, teplota klesá a stále častěji prší. Podzim zpravidla nepatří mezi oblíbená roční období. To ovšem neplatí pro vášnivé čtenáře, neboť dlouhé chladné večery ke čtení přímo vybízejí. Zde máme několik tipů.

Pravidla chování po hádce - 14. 9. 2018 7.00 - LÁSKA A SEX

Hádky jsou součástí každého partnerského soužití, ať chceme či nechceme. Dokáží vztah nepěkně pokazit, proto je důležité umět se správně hádat. S tím souvisí i chování člověka po hádce.

Uspořádejte narozeninovou oslavu či firemní akci na výletním parníku - 13. 9. 2018 9.39 - SPOLEČNOST

Pokud zrovna plánujete narozeninovou oslavu anebo firemní akci, ale nenapadá vás, na jakém místě událost uspořádat, doporučujeme podívat se na nabídku vyhlídkových plaveb.