Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: MAGAZÍN.cz

Web: http://magazin.libimseti.cz

Adresa RSS: http://rss.magazin.libimseti.cz/rss/rss.xml

Přidáno: 24. 10. 2010 12.10

Poslední načtená zpráva z: Včera, 7.00

Aktuální články:

Co Slované v létě rádi konzumovali? - Včera, 7.00 - LIFESTYLE

Přinášíme několik tipů na lákavé pochoutky ze slovanské kuchyně, které se výborně hodí pro horké letní dny.

Věci, které můžete vidět jen ve velkoměstě - 15. 7. 2018 7.00 - LIFESTYLE

„Životu na vesnici se nic nevyrovná,“ tvrdí mi skálopevně známá, zatímco já, milovník města, jen nevěřícně zírám. Jak by venkov mohl konkurovat kavárnám, divadlům, pirátům v tramvaji, chodníkovým závodům či venčení kuřat?

Bylinková lékárnička - 14. 7. 2018 7.00 - ZDRAVÍ

Většina z nás má doma lékárničku, kde najde první pomoc v případě bolesti či nějaké nemoci. Těchto problémů vás nemusí zbavit pouze tablety z lékárny, ale také třeba bylinky.

Žďárské vrchy jsou ideálním místem pro letní dovolenou - 13. 7. 2018 11.40 - CESTOVÁNÍ

V České republice se nachází spousta krásných míst, která stojí za návštěvu. Dokonce se najdou i oblasti, jež mnohé turisty lákají v letním období mnohem více než nějaké přímořské destinace.

Kde všude se vám hodí italština? - 13. 7. 2018 7.00 - MÓDA

Italský jazyk není sice tolik rozšířen jako jiné světové jazyky, přesto se však jeho znalost vyplatí. Zasahuje totiž do různých oblastí, se kterými se běžně setkáváme.

Hitem letošní sezóny jsou kabelky O bag. Co je na nich tak fascinujícího? - 12. 7. 2018 11.29 - MÓDA

V posledních několika letech se v módním světě o popředí prodíraly kabelky značky O bag. Vybudovaly si pevné místo, přičemž ženy si je oblíbily především kvůli jejich lehkosti, praktičnosti a designu.

Žabky, pantofle, sandály a tenisky patří k létu - 12. 7. 2018 10.30 - MÓDA

Léto patří obuvi, která přeci jen umožňuje chodidlům dýchat. Kdo by se chtěl pařit v ponožkách, že? Velmi populární jsou žabky, sandály a pantofle různého druhu. Obouvejte ale jen ty kvalitní!

Hledáte moderní bydlení v Praze? Zajděte se podívat do vzorového bytu v Jinonické Rezidenci - 12. 7. 2018 10.16 - LIFESTYLE

V rezidenčních lokalitách vyrůstají úspěšné developerské projekty, u nichž je kladen důraz na kompletní občanskou vybavenost a komfortní dostupnost městskou hromadnou dopravou.

Skauting - přes překážky ke hvězdám - 12. 7. 2018 7.00 - SPOLEČNOST

Český skauting byl třikrát zrušen, přesto má dnes asi 60 tisíc členů a je tak největším hnutím pro děti a mládež v České republice. Cílem je všestranný rozvoj jedince. Kde se vzal?

Když to přeženete s opalováním: Domácí první pomoc - 11. 7. 2018 7.00 - LIFESTYLE

V horkých letních dnech trávíme venku spoustu času, a tak se může stát, že nám kůži spálí sluníčko. První pomoc můžete najít doma.