Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: satCentrum

Popis: Česko-Slovenská satelitná doména

Web: http://www.satcentrum.sk

Adresa RSS: http://rss.satcentrum.sk

Přidáno: 3. 6. 2011 10.04

Poslední načtená zpráva z: Včera, 1.40

Aktuální články:

Velká zvířata na Prima ZOOM ve 34. týdnu - Včera, 1.40

Máme tu čest vám představit velké kočky, bílého žraloka či ohromující příběh slůněte – Prima ZOOM přináší divokou přírodu až do vašeho obýváku, ale umí vás vtáhnout i do historie a obohatit mořem zajímavostí.

DOD 2019: Osláviť 23. narodeniny TV Markíza prišlo do Záhorskej Bystrice viac ako 22-tisíc návštevní - Včera, 0.50

Najväčšie herecké a moderátorské hviezdy, atraktívny program na pódiu, množstvo zaujímavých atrakcií a všadeprítomná fantastická atmosféra – také boli v poradí už 23. narodeniny televízie Markíza v sobotu 17. augusta 2019 počas veľkého letného podujatia, Dňa otvorených dverí.

Televizory Philips OLED získaly ocenění EISA už potřetí v řadě - Včera, 0.20

Porota mezinárodních cen EISA (Expert Imaging a Sound Association) už třetí rok v řadě ocenila televizory Philips. V letošním roce cenu získaly opět dva modely. Model Philips OLED 804 získal ocenění Best Buy OLED TV, model Philips OLED+984 se stal Home Theatre TV roku.

Tisková zpráva ze 14. zasedání RRTV, konaného dne 13. 8. 2019 - Včera, 0.10

RRTV na zasedání projednala 42 bodů programu. Vyhodnotila 34 stížností diváků a posluchačů, vydala tři upozornění na porušení zákona, rozhodla o zahájení pěti řízení o přestupku a uložila čtyři pokuty. Na zasedání proběhla dvě veřejná slyšení o udělení rozhlasové licence a Rada udělila TV licenci programu pro myslivce Hunter TV.

Srpen 1969 zpravodajským pohledem: Dnes před 50 lety nebo nalezený koncert Karla Kryla - Předevčírem, 0.50

ČT připomene srpnové události z let 1968 a 1969. Ve vysílání představí film Jana Němce Vlk z Královských Vinohrad, dokumenty Okupace 1968, Československo: Portrét tragédie nebo televizní premiéry koncertu Karla Kryla v Norsku a záznamu festivalu Midem v Paříži s Hanou Hegerovou, Golden Kids nebo Yvonne Přenosilovou...

Turecko rozšíří satelitní flotilu - Předevčírem, 0.30

Turecko plánuje poskytovat služby od Asie k Africe a Evropě se svou flotilou šesti satelitů, pokrytí satelitů v regionu se rozšíří na Tureckou republiku a Čínu. Operátor Türksat rozšíří stávající flotilu Türksat 3A, 4A a 4B o nové družice Türksat 5A, 5B a 6A.

Premier League pokračuje 2. kolem, DIGI TV nabídne šest přenosů - Předevčírem, 0.20

Již druhé kolo má na programu anglická Premier League, jejíž utkání se od této sezony v České republice vysílají na kanále Premier Sport HD. Ve druhém kole nabídne šest přímých přenosů plus dvě utkání ze záznamu.

DVB-T2 v Rakousku: Puls 24 HD i v platformě SimpliTV - Předevčírem, 0.10

Před několika týdny server Satnews/SatelliFax poprvé informoval o zkušebním vysílání nové rakouské televizní stanice Puls 24 HD. Toto je možné přijímat ze satelitu Astra 1N z orbitální pozice 19,2° východně. Jak nyní uvedl server dehnmedia, novou stanici mediální skupiny ProSiebenSat1 bude možné přijímat i terestricky - v rámci placeného paketu Sim ...

Arktický závod Norskem míří na Lofoty, na startu Mathieu van der Poel - 16. 8. 2019 1.00

Od čtvrtka vysílá Eurosport jeden z nejatraktivnějších etapových závodů kalendáře UCI. Arktický závod nemá dlouhou tradici, jede se teprve sedmý ročník. Rychle ale získává popularitu především mezi cyklistickými fanoušky, vždyť se závodníci vydávají až na sever Norska nad Severní polární kruh.

Začíná Bundesliga a LaLiga. DIGI TV nabídne kompletní zápasové menu - 16. 8. 2019 0.40

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Po anglické Premier League se tento víkend rozehrají další elitní evropské fotbalové ligy: německá Bundesliga a španělská LaLiga. Za týden ještě přibude italská Serie A. Vše podstatné i v této sezoně bude v České republice vysílat DIGI TV.
TOPlist