Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 13.05

Aktuální články:

EBU: Český rozhlas plní veřejnou službu dobře a zodpovědně - Dnes, 13.05 - RSS Feed

Český rozhlas naplňuje dobře svou roli média veřejné služby. Je nezávislý, objektivní, dokáže být lídrem na poli inovací, kreativních řešení a nových formátů, stejně tak jako třeba techniky.

Mooz Dance HD i pro karty ST - Včera, 16.20 - RSS Feed

Provozovatel hudební televize pro mladé Mooz Dance HD připojil kryptovací systémy Nagra MA (CAID 1882) a Conax (CAID 0B1C) k distribuci na nové frekvenci. Oba systémy patří kartám společnosti Slovak Telekom (ST).

Italian Fishing a Wine TV překlopeny zpět do SD - Předevčírem, 20.20 - RSS Feed

Italské tématické programy Italian Fishing a Wine TV již nevysílají ve vysokém rozlišení (HDTV). Stanice byly na novém kmitočtu překlopeny zpět do klasického SD vysílání.

Platforma Sky Italia opustila jeden transpondér - Předevčírem, 20.09 - RSS Feed

V rámci optimalizace satelitní kapacity opustil operátor satelitní placené televize Sky Italia jeden transpondér na satelitním systému Eutelsat Hot Bird (13°E). Uvolněná kapacita může být využita pro šíření jiných programů a služeb.

Televize musí vymýšlet nové formáty a trochu i experimentovat - Předevčírem, 19.25 - RSS Feed

Jaké pořady vedou sledovanosti v Itálii? Co chystá společnost Mediaset a blíží se zánik klasické lineární televize? To jsou otázky pro dnešního hosta v rozhovoru pro web parabola.cz.

ČT by měla více cílit na mladé, zpravodajství má jedno z nejlepších v Evropě - 15. 6. 2019 19.15 - RSS Feed

Jaký je český televizní trh? Na co by se měla zaměřit veřejnoprávní Česká televize? Jakou kvalitu má její zpravodajství? To jsou otázky pro dnešního hosta v rozhovoru pro web parabola.cz.

Ruské FTA programy TNT a TV3 opustily ABS 2A - 14. 6. 2019 22.02 - RSS Feed

Ruské federální kanály TNT a TV3 ukončily volné vysílání přes satelit ABS 2A (74,7°E). Konkrétně došlo k vypnutí distribučních tras programů TNT a TV3 v tzv. moskevské verzi (časový posun 0h) a programu TNT s posunem +4 hodiny.

Netflix nově i s českým dabingem - 14. 6. 2019 20.38 - RSS Feed

Placená video služba Netflix chce oslovit další diváky a zavádí českou lokalizaci formou dabingu. Doposud byl Netflix v Česku a na Slovensku dostupný jen s českými titulky.

Italian Fishing HD a Wine TV HD odstartovaly FTA na 13E - 14. 6. 2019 19.03 - RSS Feed

Z evropského satelitního systému Eutelsat Hot Bird, který se nachází na orbitální pozici 13°E, se vysílají další bezplatné programy ve vysokém rozlišení (HDTV).

Italian Fishinh HD a Wine TV HD odstartovaly FTA na 13E - 14. 6. 2019 19.03 - RSS Feed

Z evropského satelitního systému Eutelsat Hot Bird, který se nachází na orbitální pozici 13°E, se vysílají další bezplatné programy ve vysokém rozlišení (HDTV).
TOPlist