Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 12.55

Aktuální články:

Pantelio připojilo Irdeto. Co to bude znamenat? - Dnes, 12.55 - RSS Feed

V multiplexu slovenské distribuční satelitní platformy Pantelio (Hispasat 30W-5) došlo nedávno k připojení podmíněného přístupu Irdeto s CAID 0604 a to na všech aktivních programech na transpondéru 11891 MHz.

Satro: Trestné oznámení pro nekalé obchodní praktiky - Dnes, 12.41 - RSS Feed

Společnost SATRO s.r.o. v poslední době zaregistrovala dotazy a telefonáty od svých zákazníků, kteří chtěli ukončit platnou smlouvu, protože dostali informaci od konkurenčního operátora, že je to možné a nebudou penalizováni.

Skylink spustil Love Nature HD v češtině - Dnes, 9.39 - RSS Feed

Nový dokumentární kanál Love Nature HD je nově dostupný pro zákazníky česko-slovenské satelitní platformy Skylink s volitelnou českou audio stopou. V nabídce operátora je stanice od minulého týdne.

Komerční HD kanály opustily DVB-T2 - Dnes, 8.57 - RSS Feed

Na klasickou pozemní anténu mohou diváci přijímat méně programů ve vysokém rozlišení (HDTV). V minulých týdnech byly v tichosti překlopeny celoplošně šířené programy Prima Comedy Central HD, JOJ Family HD a regionální stanice V1 HD a Polar HD do SD rozlišení.

Nekódovaný Loveworld HD na 28,2E - Včera, 20.04 - RSS Feed

Od poloviny srpna vysílá stanice Loveworld TV pro diváky v Evropě výhradně ve vysokém rozlišení (HDTV). Tento nekódovaný křesťanský televizní kanál v anglickém jazyce je šířen přes orbitální pozici 28,2°E.

22 tisíc návštěvníků Dne otevřených dveří v TV Markíza - Předevčírem, 20.28 - RSS Feed

V sobotu 17. srpna 2019 přilákal Den otevřených dveří (DOD) v televizi Markíza více než 22 tisíc návštěvníků z celého Slovenska. Diváci se mohli potkat s hereckými hvězdami a moderátory televize, sledovat atraktivní program na pódiu a množství zajímavých atrakcí.

VU+ Zero 4K - praktické využití - Předevčírem, 5.55 - RSS Feed

Dnešní článek nebude tradiční recenzí satelitního přijímače, protože tu už jsem napsal na webu parabola.cz začátkem roku 2018. Podíváme se na satelitní přijímač VU+ Zero 4K z pohledu běžného uživatele. Přijímač je na trhu 1,5 roku a patří mezi...

Platforma Kartina Sat testuje na 19,2E - 16. 8. 2019 21.24 - RSS Feed

Na orbitální pozici 19,2°E byly zahájeny technické testy Kartina Sat. Je to nová DTH platforma ruského operátora OTT služby Kartina TV. V první fázi byl zaktivován jeden transpondér, který pracuje v DVB-S2/8PSK a obsahuje 11 programů v MPEG-4/SD. Všechny se vysílají FTA.

Na Ukrajině startuje lokální verze Fashion TV - 16. 8. 2019 12.54 - RSS Feed

Na ukrajinském televizním trhu vzniká lokální verze francouzského módního kanálu Fashion TV. Provozovatelem stanice bude Andrej Verkholjak, majitel televizní skupiny Naša.

Pantelio testuje vysílání Travelxp 4K - 16. 8. 2019 10.43 - RSS Feed

V pořadí třetí program v Ultra HD / 4K rozlišení již testuje ve slovenské satelitní platformě Pantelio na satelitu Hispasat 30W-5 (30°W). Na jednom z transpondérů operátora se objevily testy Travelxp 4K.
TOPlist