Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 3.33

Aktuální články:

DI-WAY T2-ONE PLUS - jednoduchý set top box pro DVB-T2/HEVC - Včera, 3.33 - RSS Feed

Recenze představuje nástupce set top boxu DI-WAY ONE a to model, který nese označení DI-WAY T2-ONE PLUS. Je to full HD přijímač pro příjem pozemního vysílání v SD a HD v MPEG-2, MPEG-4 a HEVC. Přístroj pracuje ve video rozlišení až 1080p.

freeSAT vypnul ČT1 a TV Prima v SD v DVB-S2 - Předevčírem, 18.32 - RSS Feed

Operátor česko-slovenské satelitní pay-tv platformy freeSAT ukončil distribuci dvou českých SD programů v DVB-S2 multiplexu - konkrétně první program České televize a hlavní program komerční skupiny FTV Prima.

Televize LG s ohebnou obrazovkou získala ocenění na CES - Předevčírem, 18.00 - RSS Feed

Společnost LG Electronics (LG) si z letošního CES 2019 veze domů více než 140 ocenění a vyznamenání, v čele s Engadget Best of CES Award v kategorii TV (oficiální ocenění z CES) získané již pátým rok po sobě, tentokrát za revoluční LG SIGNATURE OLED TV R (model 65R9) - 65palcový OLED televizor s ohebnou obrazovkou.

MTS TV: Ultra HD programy budou za příplatek - Předevčírem, 15.49 - RSS Feed

Jen do konce tohoto měsíce mohou všichni abonenti ruské satelitní placené televize MTS TV (ABS 2A, 74,7°E) sledovat všechny programy v Ultra HD rozlišení (4K) bez jakýchkoliv příplatků.

Trikolor TV změnil parametry. Zatím u jednoho TP - Předevčírem, 12.12 - RSS Feed

Ve čvrtek 17.1.2019 během technické odstávky provedl operátor ruské satelitní platformy Trikolor TV plánované změny parametrů. Zatím došlo k úpravě parametrů jen jednoho ze dvou multiplexů.

Tipa hledá technického ředitele - 17. 1. 2019 23.20 - RSS Feed

Server parabola.cz přináší informace ze světa satelitního, terestrického a kabelového vysílání a příjmu. Na webu přinášíme jak technické informace a novinky z oboru, tak i informace o programech a pořadech.

Jaro 2019 na tematických stanicích skupiny Nova - 17. 1. 2019 17.24 - RSS Feed

Tematické stanice nabídnou divákům vše, na co jsou zvyklí: to nejlepší z domácí i zahraniční tvorby pro celou rodinu. Nova Cinema pokračuje s nejlepšími filmovými snímky - například premiérové uvedení českého filmu Pepa, premiéra romantického životopisného dramatu Teorie všeho o životě Stephena Hawkinga nebo také v premiéře uvedená romantická fantasy Lásky čas, drama Vše je ztraceno a muzikál Bídníci.

Jaro 2019 na TV Nova: The Voice, MasterChef i nový seriál Kameňák - 17. 1. 2019 17.19 - RSS Feed

TV Nova představila programové schéma na jaro 2019. Na televizních obrazovkách diváci uvidí jak pokračování úspěšných a oblíbených seriálů, hudební i zábavní show, zbrusu nový seriál, tak nadále i důvěryhodné zpravodajství a publicistiku.

ONE Championship na O2 TV Sport - 17. 1. 2019 17.04 - RSS Feed

Televize O2 TV získala vysílací práva na všechny galavečery asijské ONE Championship, která patří mezi nejrychleji rostoucí organizace na světě. Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na špičkové zápasy, ve kterých se představí hvězdy s bohatými zkušenostmi z americké UFC.

Bruntál s FM vysílači pro stanice ČRo Plus a ČRo Dvojka - 17. 1. 2019 13.11 - RSS Feed

Český rozhlas spustil pro Bruntál a okolí dva nové vysílače. Ty zajistí od čtvrtka 17. ledna místním obyvatelům poslech stanic Český rozhlas Plus a Český rozhlas Dvojka.
TOPlist