Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 9.30

Aktuální články:

AB CryptoBox 750HD - satelitní přijímač s CI slotem, HEVC a s funkcí Auto FastScan - Dnes, 9.30 - RSS Feed

Recenze AB CryptoBox 750HD, nástupce velmi populárního přijímače AB CryptoBox 650HD. Má navíc podporu příjmu HEVC/H.265 a je postaven na novém výkonnějším hardwaru. Srdcem přijímače je dvoujádrový procesor Ali 3529 s taktovací frekvencí 1 GHz.

Bude více HD programů. Türksat chce překlopit SD do HD - Včera, 18.39 - RSS Feed

Turecký satelitní operátor Türksat oznámil, že na pozici 42°E hodlá ukončit distribuci všech programů v SD rozlišení. V praxi to znamená, že všechny stanice musí spustit vysílání v HD kvalitě.

HD+ a Diveo budou mít konkurenci. Brzy freenet TV přes satelit - Včera, 11.56 - RSS Feed

Německé satelitní DTH platformy HD+ a Diveo budou mít brzy na tamním trhu konkurenci. Společnost Media Broadcast spustí koncem března 2018 svoji platformu freenet TV přes satelit.

7709 programů na satelitech SES, 2602 v HD - Včera, 10.09 - RSS Feed

Na družicích lucemburského satelitního operátora SES (Astra) se na konci roku 2017 vysílalo celkem 7709 televizních programů, meziročně se počet programů zvýšil o dvě procenta.

Nové dětské kanály v platformě Xtra TV - Včera, 9.07 - RSS Feed

Operátor ukrajinské satelitní pay-tv platformy Xtra TV rozšířil programovou nabídku o dvě stanice ve vysokém rozlišení (HDTV), které jsou určeny pro nejmladší diváky - Niki Junior HD a Niki Kids.

Regulátor médií uložil 9 pokut - Předevčírem, 19.11 - RSS Feed

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém posledním čtvrtém zasedání konaném 20. února 2018 rozhodla o uložení celkem devíti pokut v celkové výši téměř 2 miliony korun.

Pokuta 300 tisíc Kč za vysílání bez oprávnění - Předevčírem, 15.57 - RSS Feed

Společnost Šlágr TV, provozovatel populární česko-slovenské lidové a teleshoppingové televize Šlágr TV, provozovala televizní programy bez patřičných licencí. Rozhodla o tom RRTV.

TV Prima může spustit nový kanál Prima KRIMI - Předevčírem, 15.44 - RSS Feed

Na českém trhu může fungovat další tématický lineární kanál. Televizní skupina Prima získala licenci pro šíření programu Prima KRIMI. Stanice se může objevit na satelitu, v pozemním multiplexu a na internetu.

26E: Testy kanálů M7. Expanduje majitel Skylinku do Afriky? - Předevčírem, 14.18 - RSS Feed

Na arabském telekomunikačním satelitu Badr 7 se v jednom DVB-S2 multiplexu objevily tři nové programové pozice M7, M7-1 a M7-2, které budou patrně sloužit pro chystané programy.

Slovak Telekom roste. Má již 592 tisíc zákazníků TV služeb - Předevčírem, 10.49 - RSS Feed

Počet zákazníků digitální televize společnosti Slovak Telekom (ST) se meziročně zvýšil o 54 tisíc (růst o 9,9 procent). Slovak Telekom má aktuálně celkem 592 tisíc zákazníků televizních služeb.
TOPlist