Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Včera, 4.44

Aktuální články:

AXAS HIS 4K COMBO - je čas na změnu - Včera, 4.44 - RSS Feed

Recenze představuje hybridní přijímač Axas HIS 4K Combo 1x DVB-S2 / 1x DVB-C/ T2 UHD H.265 HEVC Enigma 2. Již z názvu je patrné, co vše přijímač umí a není toho málo. Název HIS - má nový SoC s čipem Hisilicon 3798MV200, který...

23,5E: TVCG SAT skončil v multiplexu Telekom Srbija - Předevčírem, 18.23 - RSS Feed

Volně vysílaný televizní kanál z Černé Hory do zahraničí TVCG SAT (RTCG SAT) ukončil distribuci v multiplexu operátora Telekom Srbija na satelitu Astra 3B (23,5°E). Z televizních programů zůstává v tomto muxu volný jen program RTS Svet HD.

O víkendu startuje Turnaj mistryň. Bude na O2 TV - Předevčírem, 17.44 - RSS Feed

Nejlepší světové tenistky si to rozdají o triumf okruhu WTA na ostře sledovaném turnaji v Singapuru. Tenisový svátek začíná již v neděli 21. října, závěrečné finále se pak odehraje přesně za týden 28. října.

Magio Sat a Digi TV: 6 programů na nových TP - Předevčírem, 17.40 - RSS Feed

Z důvodu optimalizace satelitní kapacity u operátora UPC DTH dochází i pro zákazníky Nové Digi TV CZ a slovenských DTH služeb Magio Sat a Nová Digi TV SK ke změnám frekvencí vybraných českých, slovenských a maďarských programů.

Pantelio: Discovery Channel a Animal Planet v HD - Předevčírem, 17.04 - RSS Feed

Na distribuční platformě Pantelio (Hispasat 30W-5) došlo k dalším změnám. Tři dokumentární programy provozovatele Discovery Networks byly překlopeny do vysokého rozlišení (HDTV).

Animal Planet změní logo - Předevčírem, 13.20 - RSS Feed

Dne 16. října ředitelka Animal Planet, Susanna Dinnage, oznámila, že tato stanice vlastněná Discovery, získá nové logo jako součást globální strategie rozvoje značky. Nová vizuální identita Animal Planet bude představena v několika fázích - poprvé se představí 28. října v USA a ve Velké Británii.

Nová aplikace Skylink Live TV pro televizory LG - 18. 10. 2018 19.31 - RSS Feed

Uživatelé chytrých televizorů LG se konečně dočkali. Dnes byla uvolněna nová aplikace Skylink Live TV, která umožňuje využívat dalších funkcí a služeb česko-slovenské satelitní platformy Skylink.

Majiteli TV Nova se daří. Rostou mu tržby i zisk - 18. 10. 2018 17.47 - RSS Feed

Společnost CME (Central Europen Media Enterprises), která vlastní českou TV Nova i slovenskou TV Markíza, se daří. Za prvních 9 měsíců roku 2018 se tržby z prodeje televizní reklamy při aktuálním směnném kurzu zvýšily o 12 procent a při konstantním o 3%.

Mediaset prodá svůj pay-tv byznys Sky Italia - 18. 10. 2018 16.51 - RSS Feed

Italský vysílatel Mediaset plánuje urychlit prodej svých placených programů do rukou konkurenčního provozovatele Sky Italia. Podle informací Il Sole 24 Ore březnová dohoda se Sky umožňuje prodej v listopadu, Mediaset chce dokončit transakci dříve.

Španělsko: Movistar přinese F1 ve 4K - 18. 10. 2018 16.18 - RSS Feed

Operátor španělské pay-tv platformy Movistar Plus zařazuje do své nabídky obsah v Ultra HD rozlišení. Do nabídky zařazuje nový UHD program s názvem Movistar Formula 1 4K, který přinese přenosy ze závodů Formule 1.
TOPlist