Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 11.48

Aktuální články:

French Open v Ultra HD rozlišení - Dnes, 11.48 - RSS Feed

U příležitosti 30. výročí tenisového turnaje French Open, francouzský veřejnoprávní vysílatel France Télévisions přichystal pro své diváky velkolepý dárek - divákům poskytne volný přístup ke speciálnímu Ultra HD kanálu, který bude dostupný ve francouzské pozemní televizi a na satelitu.

Polsat kupuje podíl v Eleven Sports - Dnes, 10.58 - RSS Feed

Společnosti Eleven Sports Networks Ltd. a Telewizja Polsat Sp. z o.o. navázaly strategickou spolupráci na polském trhu. Společnosti uzavřely dohodu, podle které Telewizja Polska Sp. z o.o. získala významné podíly v polské společnosti Eleven Sports Network Sp z o.o., čímž se stala strategickým partnerem v Polsku.

V srpnu odstartuje nový sportovní kanál Orange Sport s Ligou mistrů - Včera, 15.37 - RSS Feed

Na slovenském trhu se chystá spuštění nového sportovního kanálu s názvem Orange Sport. V nabídce telekomunikačního operátora Orange bude nová stanice dostupná od srpna letošního roku.

O2 TV požádala o satelitní licence pro 4 kanály Orange Sport - Včera, 12.31 - RSS Feed

Exkluzivní sportovní kanály Orange Sport bude pro slovenského telekomunikačního operátora Orange provozovat česká společnost O2 TV s.r.o. Firma O2 TV již požádala českého regulátora médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) o udělení vysílacích licencí.

Multistream multiplex Persidera nově na 5W - Včera, 12.10 - RSS Feed

Italský operátor Persidera zahájil šíření svého distribučního multiplexu na satelitu Eutelsat 5 West A na pozici 5°W. Atraktivní balík italských bezplatných programů se doposud vysílal ze satelitu Eutelsat 12 West B na pozici 12,5°W.

Rumunská Digi TV vypnula další 3 muxy na Intelsatu 10-02 - Včera, 9.40 - RSS Feed

Rumunské konsorcium RCS/RDS ukončilo poskytování služeb prostřednictvím tří multiplexů na satelitu Intelsat 10-02. Původní muxy na této družici byly přesunuty na družice Thor 5, Thor 6 a Thor 7.

Rakouská OE24.TV bude vysílat MS ve fotbale 2018 - Předevčírem, 22.50 - RSS Feed

Přímé přenosy z fotbalové šampionátu MS 2018 budou v Rakousku vysílat dva provozovatelé. Společnost MedienGruppe Österreich, provozovatel rakouské zpravodajské stanice OE24.TV získala od rakouského veřejnoprávního vysílatele ORF sublicenci na přenosy z MS ve fotbale.

28,2E: MTV Dance se změnil na Club MTV - Předevčírem, 22.19 - RSS Feed

Dne 23. května 2018 byla hudební televize MTV Dance nahrazena kanálem Club MTV. Změna proběhla pouze na britském trhu. V České republice a na Slovensku zůstává program MTV Dance v původní podobě. Club MTV se zaměřuje na klubovou hudbu.

Nova Hellas obnovila smlouvu s Discovery - Předevčírem, 21.59 - RSS Feed

Řecký operátor placené televize Nova obnovil dohodu se skupinou Discovery. Obnovená dohoda znamená, že zákazníky platformy Nova budou moci i nadále sledovat kanály od televizní sítě Discovery.

Skylink: ČT i RTVS mohla vysílat MS ve fotbale v UHD rozlišení - Předevčírem, 18.08 - RSS Feed

Nadcházející fotbalový šampionát MS 2018 uvidí diváci v některých zemích ve více detailech. Vedle klasické SD distribuce budou přenosy šířeny ve vysokém rozlišení (HDTV) a v některých případech i v ještě lepší technické kvalitě - ve 4K (Ultra HD).
TOPlist