Web RSS čtečka

... díky které Vám již neunikne žádná zpráva z Vašeho oblíbeného webu. Stačí se nahoře přihlásit, přidat si do čtečky oblíbené RSS kanály a pak už budete mít vše na jednom místě...

Články ze všech kanálů | Seznam zdrojů

Detail kanálu: Parabola.cz - Váš satelitní server

Popis: Deník o satelitním, terestrickém a kabelovém vysílání

Web: http://www.parabola.cz/

Adresa RSS: http://rss.parabola.cz/

Přidáno: 24. 8. 2006 9.45

Poslední načtená zpráva z: Dnes, 16.46

Aktuální články:

Jak velkou parabolu na Eutelsat 16A? Průměr 80 cm nebo 85 cm? - Dnes, 16.46 - RSS Feed

Pozice 16°E, na které je zaparkovaný satelit Eutelsat 16A, dříve nebyla vyhledávanou pozicí u našich čtenářů. Situace se změnila po spuštění DTH platforem Antik Sat a Orange TV cez satelit. Jak velká parabola je nutná pro příjem z této pozice?

Rusko: Bezplatná státní satelitní platforma nebude - Dnes, 16.23 - RSS Feed

Rusko zvažovalo, že vytvoří státní satelitní platformu, která by sloužila těm domácnostem, které nemohou přijímat digitální pozemní televizní vysílání. Státní DTH platforma nakonec nebude.

Polská TVP spustí kanál pro Litvu - Dnes, 15.42 - RSS Feed

Polská veřejnoprávní televize TVP (Telewizja Polska) podepsala dohodu s polským ministerstvem zahraničí na spuštění televizního kanálu zaměřeného na Poláky v Litvě. Projekt vzniká již rok pod názvem TVP Wilno (TVP Vilnius).

Erbenovský motiv v novém pojetí na ČT v minisérii Vodník - Včera, 17.18 - RSS Feed

Vražda dítěte, která se odehrála před více než pětadvaceti lety a která se místy zvláštním způsobem překrývá se známou erbenovskou baladou, je v centru hororově ponurého a napínavého příběhu nové minisérie Viktora Tauše Vodník.

Lala TV představila program. Startuje již 1. dubna 2019 - Včera, 15.29 - RSS Feed

Nový dětský kanál s názvem Lala TV zahájí vysílání první dubnový den. Vysílání bude spuštěno v pět hodin ráno a jako první jej bude poskytovat satelitní pay-tv služba freeSAT, lucemburského operátora UPC DTH.

Telekom Srbija: Satelitní televize za zaváděcí ceny - Včera, 14.24 - RSS Feed

Srbský telekomunikační operátor Telekom Srbija začal nabízet svoji satelitní televizi z družice Astra 3B na pozici 23,5°E. Novou DTH službu poskytuje v Srbsku pod názvem m:SAT TV.

B4U Plus nahradí nekódovaný A Plus Europe - Včera, 13.22 - RSS Feed

Televizní síť B4U Networks uvede na britský trh zábavní kanál adresovaný pro indické a pákistánské diváky. V dubnu odstartuje stanice B4U Plus, která nahradí satelitní FTA kanál A Plus Europe.

Doba akvizic: UPC, freeSATu a CS Filmu - Předevčírem, 22.45 - RSS Feed

Během několika měsíců bylo postupně na českém a slovenském trhu ohlášeno několik významných akvizicí, které mohou změnit podobu tv trhu - prodej českého kabelového operátora UPC, satelitní televize freeSAT či provozovatele filmového kanálu CS Film.

Většina TV diváků v Ázerbájdžánu sleduje bezplatnou satelitní a pozemní TV - Předevčírem, 20.45 - RSS Feed

Televizní diváci v Ázerbájdžánu upřednostňují neplacené satelitní televizní programy a bezplatné pozemní vysílání. Vyplývá to ze statistik Asociace kabelových operátorů Ázerbájdžánu (ACOA) za rok 2018.

Vznikne největší satelitní platforma na světě? - Předevčírem, 18.40 - RSS Feed

Místní média uvádějí, že indické satelitní platformy DishTV (součást Zee Entertainment Enterprises, kterého vlastní Essel Group) a Eirtel Digital TV (patří Bharti Airtel) zvažují fúzi.
TOPlist